Bölgesel Zayıflamak

Biyokür saç bakım seti ile saçlarınızı sağlıklı tutun

Biyokür saç bakım seti ile saçlarınızı sağlıklı tutun

Saçınız sağlıksız ve mat görünüyorsa, bu yazımıza dikkatlice bakmanız gerekmekte demektir. Siz sevgili kullanıcılarımıza bu yazımızda Biyokür saç bakım seti hakkında bilgileri sunacağız. Bu bilgiler sayesinde saçlarınız sağlıklı ve güzel görünecek..

Biyokür Saç Bakım Seti Etkisi:

Biyokür saç seti kısa sürede aklınıza gelebilecek her türlü saç probleminiz durdurur. Saç dökülmesi, kepeklenmesi, kaşıntısı v.s
BİR ay içersinde ayva tüyü diye adlandırdığımız ayva tüyleriniz hacim kazanarak saç formatına getirilir. Saç olmayan kel bölgelerde de yeniden ayva tüylerinin çıkmasını sağlar.

Bilimsel olarak ispatlanmıştır ki saça hayat veren unsur B vitaminidir. Bizim formülümüzde de B vitamin ailesinin tamamı yoğun miktarda bulunmaktadır. Ayriyeten 45 farklı bitki özü bulunur, melissa, fati kökü, yeşilçay, papatya gibi…

Provitamin B5 ve saçın sevdiği bazı mineraller bulunmaktadır. Pigment sentezinde olan bu minerallerden bazılar; çinko, bakır, demir v.s.
Yani sizin anlayacağınız tüm saç dostlarının bir araya geldiği eşsiz bir formüldür.

Biyokürdeki aktif maddenin dermatolojik testi yapılmıştır. Hiç bir insan vücudunda alerjik reaksiyon göstermemiştir.
Yediden yetmişe her yaş grubundan bay ve bayan herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği Sağlık bakanlığı bildirimli mükemmel bir üründür

Piyasadaki tarım bakanlığı bildirimli ürünlerle lütfen karıştırmayınız. Altını çizerek söylüyoruz.

Bizim ürünümüz BİYOKÜR gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz sertifikalı güvenilir bir üründür.

Günümüzde yaşam koşulları ve çalışma şartları sebebiyle hemen herkesin saçlarıyla ilgili bir sorunu vardır. Maalesef saçlarımız ya dökülür, kırılır kaşınır mantar olur veya kepeklenir.

Tabii bunların içersinde genetik rolün payı da yüksektir. Eğer ailemizde birinci derece yakınlarımız anne, baba, hala, dayı gibi.. Saç dökülmesi 30′lu yaşlarda başlıyorsa dikkat edin hemen hemen bizlerde de aynı yaşlarda saç dökülmesi başlar. Bu sorun manevi anlamda canımızı sıkıp psikolojimizi bozarken maddi anlamda da birçok arayışa ve para harcamaya sebep olur. Bir çoğundan da sonuç alamayız ve böylece hem maddi kayıba uğrarız hem de psikolojimiz daha çok bozulur.

Tüm bu sorunlardan BİYOKÜR alarak kurtuluyorsunuz. Kısa sürede tüm saç problemleriniz durdurulurken bir ay içersinde yeni saçlarınıza merhaba diyorsunuz.

Özellikle metabolik hastalıklar sebebiyle diyabet gibi, tiroid gibi hastalarda yoğun miktarda saç dökülmesine maruz kalırlar.
Buradan tüm saç problemi yaşayan insanlarımıza sesleniyorum. Gelin sizde bir BİYOKÜR alın ve saç problemlerinizden, dertlerinizden kısa sürede kurtulun.

Dermatolojik olarak testi yapılmış Sağlık Bakanlığı bildirimli BİYOKÜRÜMÜZÜ güvenle, bilgiyle, teknolojiyle yeni saçlarınıza merhaba deyin…

BİYOKÜR® etkinliğinin kanıtı:

İn vitro çalışmaların bulguları:

Fibroblast+FCS’ye %3.2 oranında ilave edilen BİYOKÜR® aktif madde kültüründe mitokondriyal aktivite kontrol kültürüne (fibroblast + FCS) oranla yüzde 100 oranında artmıştır. Aynı koşullar altında BİYOKÜR®’ aktif maddenin fibroblastlardaki protein biyosentezini yüzde 50 oranında artırdığını ve fibroblastları hücre dışı matriks bileşenlerini sentezleme konusunda uyardığını ortaya koyan spesifik bulgular gözlemlenmiştir.

İn vivo çalışmaların bulguları:
İn vivo testlerin ilk adımı “trikogram” adı verilen bir teknik kullanılarak yapılmıştır ve gönüllü insan deneklerinde uygulanan bu testin bulgularının ortaya koyduğu üzere, %5 BİYOKÜR® aktif madde içeren jelin günlük uygulanması aşağıdaki bulguları sağlamıştır:

*Androgenetik alopesisi olan erkek ve kadınlar: telogen fazdaki foliküllerin sayısında azalma eğilimi;
*Diffüz alopesisi olan kadınlar: telogen fazdaki foliküllerin sayısında bariz azalma. Vakaların yüzde 80 kadarında bu bulguya anagen fazdaki folikül sayısının artması eşlik etmektedir.

Daha yakın zamanda in vivo olarak yeni bir değerlendirme yapılmıştır ve bu kez daha modern bir teknik olan (TrichoScan) kullanılmıştır. Bu yöntem daha az invazivdir, ağrısı daha azdır ve daha kesin ve iyi sonuçlar vermiştir. Bu ikinci testte androgenetik alopesisi olan 24 kadının kafa derisine %5 BİYOKÜR® aktif madde içeren formülasyon altı ay boyunca günde iki kere sürülmüştür.
*Androgenetik alopesisi olan kadınlarda üç ay boyunca BİYOKÜR®ün aktif maddesini kullandıktan sonra hastalığın ilerlemesi durdurulmuş ve saç tellerindeki aşırı dökülme önlenmiştir.

Test sonuçlarının gösterdiği üzere, BİYOKÜR® ün aktif maddesi saç folikülleri seviyesinde hücresel fonksiyonları normalleştirmekle kalmaz (in vitro), aynı zamanda kadınlarda androgenetik alopesinin ilerlemesini de durdurabilir ve anormal sayıda folikülün telogen fazına geçmesini engeller.

İLAVE BİLGİLER:

En uygun pH aralığı: pH 6-7 (proteinlerin çökelmesini engeller)
Hidroalkollü karışımlarda alkol yüzde elli seviyesini aşmamalıdır.
Şu ana kadar bilinen herhangi bir geçimsizlik bulunmamaktadır.

Biyokür Setin İçeriği:

Bilimsel olarak ispatlanmıştır ki saça hayat veren unsur B vitaminidir. Bizim formülümüzde de B vitamin ailesinin tamamı yoğun miktarda bulunmaktadır. Ayriyeten 45 farklı bitki özü bulunur, melissa, fati kökü, yeşilçay, papatya gibi…
Provitamin B5 ve saçın sevdiği bazı mineraller bulunmaktadır. Pigment sentezinde olan bu minerallerden bazılar; çinko, bakır, demir v.s.
Yani sizin anlayacağınız tüm saç dostlarının bir araya geldiği eşsiz bir formüldür BİYOKÜR

Biyokür Set Kullanımı:

Saçlarınızı Biyokür Şampuan ile 2 yıkayınız ve iyice durulayınız, daha sonra saçlarınız nemliyken Biyokür Serumu saçlarınıza uygulayınız ve dairesel hareketlerle masaj yaparak saç köklerinize yediriniz, Bu uygulama ilk 15 gün her akşam, 15 günden sonra haftada 2 defa uygulanmalıdır. Etkili sonuç için ürünün düzenli kullanılması gerekmektedir.
Biyokür Şampuanı İstediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

Biyokür Setin Yan Etkisi:

Biyokür setin bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Göze temas ettiği zaman bol su ile yıkayınız.

Kategori: Saç Bakımı

Benzer Konular

Haftada 1.5 cm Uzayan Saçlara Ne Dersiniz?

Haftada 1.5 cm Uzayan Saçlara Ne Dersiniz?

Kadının varoluşu ile birlikte başlayan uzun saç kavramı, bin yıllardır aynı önemle günümüze kadar uzanıyor....

Saçlarınızı Ayda 7 cm Uzatabilmek Mümkün

Saçlarınızı Ayda 7 cm Uzatabilmek Mümkün

bolgeselzayiflamak.net olarak sizler için saçları nasıl daha hızlı ve sağlıklı uzatabileceğimizin araştırmasını yaptık. Araştırmamızın sonucunda...

Juan Juan ile Saç bakımı

Juan Juan ile Saç bakımı

Saç bakımını doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilmek için özellikle doğru bir şampuan seçimi büyük...

Yumuşak Saçlara Nasıl Sahip Olurum ?

Yumuşak Saçlara Nasıl Sahip Olurum ?

Bayanların genel olarak istediği bir başka konu ise yumuşacık saçlardır. Fakat bunu elde etmek o...

Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Çoğumuz saçlarımızın dökülmesinden son derece rahatsız oluruz. Özellikle bayanlarda saç dökülmesi erkeklere göre daha fazladır....

Evinizden çıkmadan online olarak fatura ödeme işlemlerinizide aynı şekilde halledebilirsiniz. Sizde sıra beklemeden hızlı bir şekilde fatura öde butonuna tıklayarak sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz trfaturaodeme.com

Yukarı rephair formoline epila tüy dökücü okey indir indir