Bölgesel Zayıflamak

Boyalı ve bir o kadar yumuş gibi saçların tarifi

Boyalı ve bir o kadar yumuş gibi saçların tarifi

Denenmiş, başarılı sonuçlara ulaşılmış, hayran kalınmış, ekonomik bir güzellik önerisiyle yazımız karşınızda! Bu kez boyalı, kırılmış ve yıpranmış saçlara garantili çözümleri paylaşacağız Sevgili idealdiyet.com Kullanıcılarımız..

Biricik asistanım Sevda her hafta saçlarını boyadığı için yıpratmış. Bakım yapmadan saç boyamanın saçlara zarar verdiğini, oyuncak bebeklerin naylon saçları gibi yaptığını hepimiz biliyoruz.

Moda editörü asistanının saçları hiç böyle olur mu diyerek Sevda’nın saçları üzerinde operasyona başladım. İlk olarak Sevgili Güzellik editörümüz Yasemin’in önerdiği badem yağı, zeytinyağı, yumurta karışımından oluşan maskeyi denedim. İlk denemede bile sonuç mükemmeldi! Sevda’nın naylon görünümlü saçları gerçek saça dönüşmüş ve rengi parlamıştı.

Hafta sonu ablam İstanbul’a geldiğinde bir arkadaşının yumuşak saçlar için “çam terebentin” önerdiğini söyledi. Aklıma hemen Sevda geldi ve ilk fırsatta uygulamaya karar verdim.

Bugün, hemen yakınımızdaki aktardan sadece 4 TL’ye çam terebentin aldık. Yasemin’in önerdiği badem yağlı saç bakım maskesini uyguladıktan sonra bitkisel şampuanın içine birkaç damla çam terebentin ekledik. Sevda’nın saçları hem parladı hem de yumuşacık oldu. Normalde saçları hep elektriklenen Sevda’nın saçları fön çekilmiş gibi pürüzsüz görünüyordu. Üstelik 1 damla bile saç kremi kullanmadan! İlk denemede bile mucizeler yaratan çam terebentini kesinlikle öneriyorum.

Çam terebentini aktarlardan 4-5 TL’ye satın alabilirsiniz. Her zaman kullandığınız şampuana 1-2 damla eklemeniz yeterli.

Önemli Bilgi: Çam terebentini direk saçınıza sürmeyin. Çam terebentin yoğun bir yağ olduğu tek başına kullanılması kesinlikle önerilmiyor. Mutlaka şampuanla karıştırıp kullanın.

Kategori: Saç Bakımı

Benzer Konular

Haftada 1.5 cm Uzayan Saçlara Ne Dersiniz?

Haftada 1.5 cm Uzayan Saçlara Ne Dersiniz?

Kadının varoluşu ile birlikte başlayan uzun saç kavramı, bin yıllardır aynı önemle günümüze kadar uzanıyor....

Saçlarınızı Ayda 7 cm Uzatabilmek Mümkün

Saçlarınızı Ayda 7 cm Uzatabilmek Mümkün

bolgeselzayiflamak.net olarak sizler için saçları nasıl daha hızlı ve sağlıklı uzatabileceğimizin araştırmasını yaptık. Araştırmamızın sonucunda...

Juan Juan ile Saç bakımı

Juan Juan ile Saç bakımı

Saç bakımını doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilmek için özellikle doğru bir şampuan seçimi büyük...

Yumuşak Saçlara Nasıl Sahip Olurum ?

Yumuşak Saçlara Nasıl Sahip Olurum ?

Bayanların genel olarak istediği bir başka konu ise yumuşacık saçlardır. Fakat bunu elde etmek o...

Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Çoğumuz saçlarımızın dökülmesinden son derece rahatsız oluruz. Özellikle bayanlarda saç dökülmesi erkeklere göre daha fazladır....

Evinizden çıkmadan online olarak fatura ödeme işlemlerinizide aynı şekilde halledebilirsiniz. Sizde sıra beklemeden hızlı bir şekilde fatura öde butonuna tıklayarak sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz trfaturaodeme.com

Yukarı rephair formoline epila tüy dökücü okey indir indir