Bölgesel Zayıflamak

Bu Diyet Hilelerine Dikkat Edin!

Diyette olanlar için, ya da diyeti girmeyi düşünenler için çeşitli beslenme önerileri şart. Hepimiz biliyoruz ki diyet kelimesi bile insanı çoğu zaman yıldırabiliyor ama önerilerle yani bir takım hilelerle gidersek bu durumu kolaylaştırabileceğimize eminim.

Kabul edelim hepimiz pazartesi diyete başlıyor ve genellikle ufak tefek kaçamaklarla diyetimizi bozuyoruz. Çünkü diyet yapmak, diyet yapmaya karar vermekten daha zor. Peki ya ufak tefek hileler ile diyetinizi daha kolay hale getireceğinizi söylesek, yeme biçimi ya da sofra düzeni değişimi gibi etkili önerilerimiz ile diyet yapmanız kolaylaşacak.

Buz küpleri ile çorbaların ve sosların yağlarını alın:

İster bunu modern bilimin bir mucizesi ya da temel fizik kurallarından biri olarak adlandırın. Yağlı bir çorbaya, yahniye ya da güvece atılan bir buz küpü tüm yağı kendine çekiyor. Topladığınız bu yağı kaşık yardımıyla yemekten çıkarmanız yeterli. Hızlı hareket etmeniz gerektiğini de belirtelim.

384791__ice-cubes_p

Çiğneyin, çiğneyin daha fazla çiğneyin:

Bu uzun zaman önce kanıtlanmış eski bir kural. İnsanlar yemeklerini yavaşça layıkıyla çiğnediklerinde ve yemeklerin lezzetine odaklandıklarında daha fazla keyif alır ve daha a yemek yer.

a032687d3ebf3624ef578e723d412996_1265800033

Yemeğinizi küçük ve kırmızı tabaklarda yiyin:

Geçtiğimiz yıl İtalyan araştırmacıların yaptığı sonuca göre kırmızı tabakta sunulan yiyeceklerin daha az yendiği ortaya çıktı. Aynı yemek kırmızı yerine mavi ya da beyaz tabaklarla tekrar sunulduğundaysa yeme oranı fark edilir derecede arttı. Kırmızının beyne tehlike sinyalleri gönderdiğini unutmayın.

48702_tabak_1

Sizde bu basit kurallarla diyetin zor kurallarını kolay hale getirebilirsiniz.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Diyet önerileri, diyet kaçamakları, güncel diyetler, diyet kaçamakları zararlı mı, hadise diyeti, gülben ergen diyeti,  meyve diyeti, lif gıdası diyeti, lifli yiyecekler, üzüm diyeti, diyet çeşitleri, kolay diyet, çabuk zayıflatan diyet, kas yapmak zayıflatır mı, yüzme zayıflatır mı, kardiyo nedir, kardiyo ile zayıflama.

Benzer Konular

Diyeti Bozan Durumlar!

Diyeti Bozan Durumlar!

Diyette iken elimizden geleni yaparız fakat bazen öyle besinleri vardır ki diyetimize gölge düşürmek ister....

Ofiste Böyle Beslenin!

Ofiste Böyle Beslenin!

Herkes sağlıklı beslenmek, sağlıklı kilo vermek ister. Bazı durumlarda bu güç gibi görünebilir. Bu durumlar...

Detoks Diyeti ve Besinleri

Detoks Diyeti ve Besinleri

Diyet aşamasında vücudun sağlıklı bir şekilde diyete tepki vermesi için, öncelikle vücuttaki ödemlerden kurtulmak şarttır...

Zayıflamak Bayramda da Çok Kolay

Zayıflamak Bayramda da Çok Kolay

Ramazanın bitimine sayılı günler kala sağlıklı beslenme ve diyet yolunda ilerleyenler için, bayramda beslenme konusu...

Taylan Kümeli’nin Göbek Eritme Önerileri

Taylan Kümeli’nin Göbek Eritme Önerileri

Fazlalıklarımızdan yani bölgesel kilolarımızdan kurtulmak istediğimiz de, tek yolun sanki yapılan lazerler, cerrahi müdahaleler olduğunu...

Evinizden çıkmadan online olarak fatura ödeme işlemlerinizide aynı şekilde halledebilirsiniz. Sizde sıra beklemeden hızlı bir şekilde fatura öde butonuna tıklayarak sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz trfaturaodeme.com

Yukarı rephair formoline epila tüy dökücü okey indir indir