Bölgesel Zayıflamak

Diyeti Destekleyecek Egzersizler

Bireyler fazla kilolarından kurtulmak için bir çok diyet denerler. Fakat bazıları hatta çoğu yaptığı diyetlere rağmen kilo veremez hatta kilo alırlar. Bunun sebebi iste diyetin kol değneği olmaması ve bünye farkı bulunmasıdır.

zayıflama-egzersiz-hareketleri4

Çevrenizde sürekli yeyip kilo almayan bir çok insan mutlaka vardır. Hiç bir diyet yapmamasına rağmen sürekli yeyip stabil  durumda kalmaları sizleri çıldırtıyor olabilir. Üzerine kilo vermeleri de öyle. Dediğimiz gibi bireylerin bünyeleri her  zaman farklılık gösterebilir. Bunlar üzerinde çok durulup konuşulacak problemler değildir. Bizler kendimize bakıp kendi  yolumuzu çizmeliyiz.

Bir farklı nedenin ise diyetin koltuk değneğinin olmaması demiştik. Buraya dikkat edin burada koltuk değneği diye  bahsettiğimiz şey tamamen egzersizin kendisi. Sizler yapacağınız her diyeti, egzersizler ile desteklemelisiniz. Her diyet  demişken, mutlaka diyetlerinizi kontrol etmeli iyice araştırmalı ve diyetin yanında egzersizin bir sorun yaratıp  yaratmayacağını öğrenmelisiniz. Genellikle bunu ağır diyetlerde yapacak olsanız da, işinizi garantiye almanızı tavsiye  ederiz.

Egzersizleri anlatacak olursak, diyetinizi yaparken zorlanıyorsanız yani diyetiniz zor ise egzersizleri az yapmanız yeterli olacaktır. Önemli olan vücudunuzu çok zorlamamak. Zor diyetlerde günlük 15 ile 30 dakika yürüyüş yapmanız yeterli olacaktır. Vaktiniz yoksa işe, okula veya herhangi bir yere gidiyorsanız, yürüyüş mesafelerini mutlaka yürüyerek gitmelisiniz.

Uyguladığınız diyet sizi çok zorlamıyor ise, yürüyüş yapabilir, aynı zamanda açma kapama hareketleri yapabilirsiniz. Şınav ve mekik çekebilirsiniz.

Kısacası istediğiniz egzersizleri uygulayabilirsiniz. Ama mutlaka egzersiz yapmalısınız, gerçekten kilo vermek istiyorsanız.

Benzer Konular

Kalori Cetveli

Kalori Cetveli

ÜRÜN GR/BİRİM KALORİ Defne Yaprağı 100 gr 313 Dereotu 100 gr 253 Hardal Tozu 1...

Kalça Eritme İçin Egzersiz Hareketleri

Kalça Eritme İçin Egzersiz Hareketleri

Tüm beden olarak zayıflamanın dışında bölgesel olarak zayıflamak daha zor bir durumdur. Çünkü yapılacak diyetler...

40 Günde Kendinizi Yenileyin!

40 Günde Kendinizi Yenileyin!

Bölgesel fazlalıklarınız var ve ne giyerseniz giyin gözünüz o bölgede takılı kalıyor ve hiçbir şeyi...

Haftada 1.5 cm Uzayan Saçlara Ne Dersiniz?

Haftada 1.5 cm Uzayan Saçlara Ne Dersiniz?

Kadının varoluşu ile birlikte başlayan uzun saç kavramı, bin yıllardır aynı önemle günümüze kadar uzanıyor....

Karın Bölgenizdeki Yağlardan Kurtulmanın Püf Noktaları

Karın Bölgenizdeki Yağlardan Kurtulmanın Püf Noktaları

İdeal kiloda olmak her zaman ideal ölçülere sahip olmak anlamına gelmez. Bazen bölgesel yağlanmalar, ideal...

Evinizden çıkmadan online olarak fatura ödeme işlemlerinizide aynı şekilde halledebilirsiniz. Sizde sıra beklemeden hızlı bir şekilde fatura öde butonuna tıklayarak sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz trfaturaodeme.com

Yukarı rephair formoline epila tüy dökücü okey indir indir