Bölgesel Zayıflamak

Doğal Kilo Verme Yöntemleri

Günümüzde sürekli gelişen teknolojiyle beraber insanlar artık, her işlerini oturduğu yerden hareketsiz olarak yapmaya başladı. Önüne geçilmeyecek bir şey değil fakat, bireyler dikkat etmez ise sadece görünüş olarak değil sağlık açısından da tehlikeli boyutlar alabilir.

cikolatadiyeti

En başta kilo vermeyi gerçekten istiyor olmalı ve bunun için bazen ter dökmeniz gerektiğini unutmamanız l  azım. Belli bir hedef belirlemeli ve o hedefe ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Bir sürü diyet   yapmış olabilir, bir sürü ilaç kullanmış olabilir, bir sürü tedavi görmüş olabilirsiniz. Ve tüm bunlara rağmen   hiç  kilo verememiş olabilirsiniz. Bunu kendinize sakın dert etmeyin. Çünkü inanın ki en önemli tedavi ve  tek gerçekçi yöntem kendinize güvenmekle başlar. Unutmayın kendinize hiç güveniniz yoksa, sadece kilo  vermekte zorlanamaz aynı zamanda hayatınız boyunca istediğiniz her şeyin sorumluluklarını yerine getirirken  zorlanır veya yapamazsınız. Genel anlattığım tanımı biraz daha özele indirgemek istiyorum ki gerçekten anlayın  ve uygulayın.

Kilo vermek istiyorsanız, kendinize bir hedef belirlemelisiniz. Ve bu hedef doğrultusunda ilerlemeli başka  yönlere ya da yöntemlere sapmamalısınız. Kendinizi disipline etmelisiniz. Bugün 3 kilo vereceğim  gibi bir  deyişle kendinizi disipline ederseniz, bu biraz mantıksız gelebilir. Bunun nedeni ise henüz dünyada hiç bir  insan bedenini tam anlamıyla tanımıyor. Unutmayın sizde tanımıyorsunuz. Belkide 1 gün içerisinde 3 kilo  veremeyebilirsiniz, fakat bu sizi geriletmesin. Bunlar gayet normal etkenlerdir. Bu yüzden kendinizi sabırlı bir şekilde disipline edin. Önünüzde uzun bir zaman zarfı var, isteklerinizi zamana yayın ve size gelmesini bekleyin. Eğer siz kararla beklerseniz, istekleriniz gecikmeden sizleri bulacaktır.

Kilo vermeyi kendiniz için zorlamayın. Kilo vermeyi formül çözüyormuş gibi hissetmemelisiniz. Eğer bir formül olarak görmek istiyorsanız, emin olun bu birinci dereceden bir denklemdir ve çözümü zamanınızı bile almaz. Denklemi size anlatmamı isterseniz, yediğinizden çok egzersiz yaparsanız zayıflarsınız, yediğinizle kalırsanız, sabit kalır ya da kilo alırsınız. Bunu zorlaştırmayın. Basit olayları büyütmek sizleri geriye itebilir.

Kendi bedeninizi sevin. En önemlisi de başkalarının saygı duymasını istiyorsanız sizde bedeninize saygılı davranın.

Diyetler denerken aç kalarak diyetler yapmayın. Vücudunuzda kilodan başka ne varsa hepsini sizlerin elinden alıp kaybolur. Ve bu bedeniniz için büyük bir yıkım demektir. Sadece fazlalıklarınızı atmak istediğinizi unutmayın. Eğer aç kalacak diyetler yaparsanız vücudunuzda ki kasları yitirebilirsiniz. Kilo vermiş olabilirsiniz fakat şu anki bedeninizin görünümü eskisinden daha kötü olacaktır emin olun. Hep söylediğimiz gibi her şeyi zamana yayın ve bekleyin. 

Kendinize bir hedef belirleyin. Fakat bu sadece diyet yapmak olmasın. Unutmayın sadece diyet yaparak, istediğiniz ölçülere ulaşamaz ve sağlıklı kilo veremezsiniz. Aynı zamanda egzersizler yapmalı vücudunuzu biraz daha çalıştırmalısınız. Sadece oturup, diyet yapmak sizlere doğal yönden kilo verdirtmeyecektir.

Benzer Konular

Çikolata ile Zayıflama

Çikolata ile Zayıflama

Bağımlısı olduğunuz çikolata ile kilo vermek istermiydiniz ?   Yasaklanan besinler, içecekler, şekerler, tatlılar …...

1100 Kalorilik Zayıflama

1100 Kalorilik Zayıflama

Fazla kilolarınızdan ve kalorilerinizden kurtulmak için bir sürü yol denemiş olabilirsiniz. Bir sürü diyet yapmış...

Haftada 4 Kilo Verdirten Ot Diyeti

Haftada 4 Kilo Verdirten Ot Diyeti

Yepyeni bir diyet ile karşınızdayız. Adına ot diyeti dediğimiz bu diyet, gerçekten de adının hakkını...

Saf Protein Diyeti Listesi

Saf Protein Diyeti Listesi

Her birey diyete başlamadan önce kafasında soru işaretleri ile devam eder. Kendine inancı olması bireylerin...

Karpuz Diyeti ile Zayıflama

Karpuz Diyeti ile Zayıflama

Genellikle yazın yapılan diyetlerde tutarlılık konusunda sıkıntı yaşarız. Hem hava sıcaktır, hemde içimizden gelmez. Fakat...

Evinizden çıkmadan online olarak fatura ödeme işlemlerinizide aynı şekilde halledebilirsiniz. Sizde sıra beklemeden hızlı bir şekilde fatura öde butonuna tıklayarak sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz trfaturaodeme.com

Yukarı rephair formoline epila tüy dökücü okey indir indir