Bölgesel Zayıflamak

Ekonomik makyaj tüyoları

fondotinta_412x435Büyüleyici makyaj yapmak için çok fazla para harcamanıza gerek yok. Mutfağınızdaki ve makyaj çantanızdaki malzemelerle harikalar yaratabilirsiniz. Ekonomik makyaj önerileri size bu konuda yardımcı olacak. ..

Gözlerinizde şişlik ve bazı bölgelerde kararmalar varsa salatalığın yenileyici gücünden faydalanabilirsiniz. Makyaj yapmaya başlamadan 15 dakika önce göz kapaklarınıza salatalık dilimleri koyup bekletin. Gözünüzdeki şişlikler inecek ve kapatıcı kullanmanıza gerek kalmayacaktır.
Güzelliği gölgeleyen sivilceleri kapatmak için mutlaka kat kat fondöten kullanmanız gerekmiyor. Bir parça buzu sivilcenin üzerinde tutun. Sivilcenin üzerindeki kızarıklık ve şişlik yok olacaktır. Bu sayede tek kat fondötenle sivilcenizi gizleyebilirsiniz. Fondöteninizi daha uzun süre kullanabilmek için ekonomik ve başarılı bir yöntemdir.
Sıcak havalardan etkilenen rujunuz yumuşamışsa bir süre buzdolabında bekleterek eski haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Eğer istediğiniz sonuca ulaşamıyorsanız rujunuzu küçük bir krem kutusunun içine yerleştirin. Ruj fırçası yardımıyla dudaklarınıza sürün. Özellikle en sevdiğiniz rujun başına böyle talihsiz bir olay geldiyse muhteşem bir çözüm olduğunu göreceksiniz.
Dudaklarınızı dolgun göstermek için başvuracağınız yöntemlerden biri de göz farıdır. Dudağınızın alt ve üst bölgesinde tam ortaya denk gelecek şekilde parlak bir göz farı sürün. Dolgun ve ilgi çekici dudaklarla büyüleyin.
Kirpiklerinizin dolgun görünümü bakışlarınızın etkisini artırır. Kat kat rimel sürmek yerine alt kirpiklerine incecik siyah kalem çekerek aynı etkiyi yaratabilirsiniz. Böylece rimeliniz daha uzun süre kullanıma hazır olacaktır.

Makyajınızı temizlemek için temizleme jeli ya da sütü yoksa paniğe kapılmayın. Pamuğun üzerine bir miktar doğal zeytinyağı sürerek makyajınızı derinlemesine temizleyebilirsiniz. Zeytinyağı aynı zamanda cildi besleyici özelliğe sahiptir.
Ekonomik makyaj yöntemlerini denerken makyaj malzemesinin son kullanma tarihine dikkat edin. Küçük bütçelerle makyaj yapmak istersen bozuk makyaj ürünleriyle cilt sağlığınızı tehlikeye atmayın.
En etkili güzellik yöntemi gülümsemeyi yüzünüzden eksik etmeyin. Gülen gözlerinizin güzelliğini hiçbir makyaj ürünü sağlayamaz

Kategori: Makyaj

Benzer Konular

2014 Yaz Makyajı Önerileri

2014 Yaz Makyajı Önerileri

Bakımlı her kadın makyaj olmazsa olmazları arasındadır. Günün her saati, her mevsim, her yerde makyaj...

Makyaj yapmayı biliyormusunuz

Makyaj yapmayı biliyormusunuz

Makyaj yapmayı biliyor musunuz? Makyaj, güzel ve bakımlı kadınların vazgeçemediği bir tutku. Ancak, makyajın da...

Makyaj malzemelerini nasıl saklamalıyız

Makyaj malzemelerini nasıl saklamalıyız

Güzellik malzemeleri kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ancak çoğu zaman bunlar tamamen bitmeden atılır. Oysa,...

Makyaj nasıl yapılır

Makyaj nasıl yapılır

Makyaj hemen hemen her kadının başvurduğu güzellik yöntemlerinden en basiti ve en çok tercih edilenidir.Peki...

Doğal makyaj nasıl yapılır

Doğal makyaj nasıl yapılır

Kozmetik, bakımlı ve güzel görünmekten vazgeçemeyen bayanların en fazla önem verdiği alanlardan bir tanesidir. Makyaj...

Evinizden çıkmadan online olarak fatura ödeme işlemlerinizide aynı şekilde halledebilirsiniz. Sizde sıra beklemeden hızlı bir şekilde fatura öde butonuna tıklayarak sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz trfaturaodeme.com

Yukarı rephair formoline epila tüy dökücü okey indir indir