Bölgesel Zayıflamak

Selülit Savar Yağ Karışımı

Selülit Savar Yağ Karışımı

Hava ısınıyor, yaz yaklaşıyor! Bikinilerimizi giyip kumsala uzanacağız ve tepede parlayan güneşin tadını çıkaracağız ama o selülitler olmasa!

Kadın isterse her engeli ortadan kaldırabilir, selülitler dâhil! Selülitlerden kurtulmak için bitkisel yağlarla yapacağımız pratik uygulamalar, selülitlerle vedalaşmamızı sağlayacak. Bitkilerin gücü adına selülitlerden kurtuluyoruz!

Yarım tatlı kaşığı susam yağı, 5 damla biberiye yağı, yarım tatlı kaşığı portakal yağı ve 10 damla kekik yağını karıştırıp; vücut ısımıza yakın hale gelinceye kadar ısıtıyoruz. Elde ettiğimiz karışımı selülitli bölgeye sürüyoruz. Ellerimizle masaj yaparak cildimize, karışımı iyice yediriyoruz.

Ham ipek kese ile selülitli bölgeyi hafif kızartacak şekilde keselemeye başlıyoruz. Ham ipek kese sadece bu uygulamada değil; yüzünüz dâhil tüm vücudunuzdaki ölü hücrelerin arındırılmasında ve taze bir cilt sahibi olmanızda en önemli yardımcınız olacaktır. Ham ipek keseyi evinizde mutlaka bulundurun!

Yaklaşık 10 dakika keseleyerek masaj yaptığımız ve kan dolaşımını hızlandırdığımız bölgeyi streç filmle sarıyoruz. Bu noktada vücudun terlemesi çok önemli olacaktır. Bu işlem sonrası yapacağınız egzersizler, selülitlerden kurtulmada iki kat daha etkilidir. Egzersiz esnasında 20 dakika bekletmek yeterli olacaktır.

Egzersiz sevmeyen veya vakit bulamanlar için ise; bu uygulamayı akşamdan yapıp sabaha kadar bekletmek ve kalın giyinip gece terlemeyi sağlamak alternatif bir yol olabilir. Streç folyoyu çıkarıp yıkacağınız bölgede soğuk su ile şok yapmanız; kan dolaşımınızı hızlandıracak ve selülitlerle mücadelenizde ek destek sağlayacaktır.

Selülitlerle savaşmakta hiçbir uygulamanın tek başına yeterli olmayacağını unutmamalısınız. Su içmek çok önemlidir. Yanınızda mutlaka su bulundurun. Devamlı gözünüzün önünde olursa içmeyi de unutmazsınız. Kahve yerine bitki çaylarını; özellikle de yeşil çay, rezene çayı ve biberiye çayını tercih edebilirsiniz.

Kategori: Selülit

Benzer Konular

Selülit oluşumu nasıl olur

Selülit oluşumu nasıl olur

Selülit oluşumu nasıl olur Birinci aşama dolaşım bozukluğu ile başlar. Bunun sonucu damar duvarlarından sızan...

Çağla Şikel’den Selülit maskesi

Çağla Şikel’den Selülit maskesi

Çağla Şikel’den Selülit maskesi Çağla Şikel’den Selülit maskesi Kekik ve biberiyenin kan dolaşımını hızlandırdığını söyleyen...

Selülite sirke maskesi

Selülite sirke maskesi

Selülite sirke maskesi Selülitle savaşta en çok kullanılan yöntem vücudu sarmaktır. Sarmak için özel bir...

Selülite bitkisel öneriler

Selülite bitkisel öneriler

Selülite bitkisel öneriler Kadınların baş düşmanı,hareketsiz bir yaşam tarzı,yanlış beslenme selülit oluşmasında en büyük etkendir.....

Doğal önlemlerle selülitlere savaş açın

Doğal önlemlerle selülitlere savaş açın

Doğal önlemlerle selülitlere savaş açın Peşimizi bırakmayan selülitler! Selülitsiz bir vücut hayal değil.Selüllitin nedenleri ve...

Evinizden çıkmadan online olarak fatura ödeme işlemlerinizide aynı şekilde halledebilirsiniz. Sizde sıra beklemeden hızlı bir şekilde fatura öde butonuna tıklayarak sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz trfaturaodeme.com

Yukarı rephair formoline epila tüy dökücü okey indir indir