Bölgesel Zayıflamak

Selülite genetik hastalık teşhisi

Selülite genetik hastalık teşhisi

 

Selülit derdi, kilolu veya zayıf ayırım yapmadan kadınların çoğunda yaşanan bir sorun. Vücudunuzun şeklini bozmakla kalmayıp, psikolojinizi de yıpratan bu sağlık sorunundan kurtulmanın yolları var.

Dengeli besleniyor ancak egzersiz yapmıyorsanız, selülit sizi terk etmeyecektir.  Yaşın ilerlemesiyle kendini daha çok ortaya çıkaran bu sorun için, beslenme şeklinize dikkat etmeli ve vücudunuza özen göstermelisiniz.
Tuzun selülit açısından zararları var. Tuzu azaltıp bol su tüketmelisiniz. Yapay olan her şeyden uzak durun. Tatlandırıcılar, renklendiriciler tamamıyla selülitin besleyicisidir. Beslenme şeklinize özen gösterin. Bol bol sebze ve meyve yiyin. Meyveleri yemekten 2 saat sonra yiyin.
Alkol de selülitin oluşumunda etkilidir. Alkolü mümkün olduğunca azaltın. 1-2 bardak kırmızı şarap içebilirsiniz. Kafeini hayatınızdan çıkarın.
Profesyonel kişiler tarafından yapılan selülit masajı, kan dolaşımını düzenler ve bölgesel ödemin çözülmesini sağlar. Masaj sayesinde, lenf dolaşımı düzelir ve yağ hücrelerine hapsolan suyun atılmasını kolaylaşıyor. Toksinlerden arınmayı destekler. Haftada üç kez yavaş ama uzun masaj yaptırın. Susam yağı, zeytinyağı ve ceviz yağı karışımıyla yapılan masaj etkili olacaktır.

Fazla güneşte kalmak selülitlerinizin artmasına neden olur. Özellikle saat 10.00 ile 14.00 arasında güneşe çıkmayın. Mutlaka koruma faktörü yüksek ürünler kullanın.
Egzersiz, selülitle başa çıkabilmenin en iyi yoludur. Haftada üç kez en az 35 dakikalık aktivite yapın. Özellikle aerobik, selülite karşı en iyi egzersizlerden birisidir. Ayrıca yürüyüş, yüzme, bisiklete binme ve dans etme de bu konuda başarılı sonuç almanızı sağlayacaktır.
Yeşil çayı selülitle mücadelede yardımcınız olarak görebilirsiniz. Yeşil çayın içindeki antioksidan etkisi, kan akışının artmasını sağlar. Kan damarlarını korur ve pıhtı oluşumunu engeller. Ayrıca metabolizmanın daha hızlı çalışmasına yardımcı olur.
Selülit yüzünden hayatı kendinize zehir etmeyin ancak önleminizi almayı da ihmal etmeyin. Unutmayın ki, selülit size genetik bir mirastır ve kadınların büyük bir çoğunluğu, bu sorunla mücadele etmektedirler.

Kategori: Selülit

Benzer Konular

Selülit oluşumu nasıl olur

Selülit oluşumu nasıl olur

Selülit oluşumu nasıl olur Birinci aşama dolaşım bozukluğu ile başlar. Bunun sonucu damar duvarlarından sızan...

Çağla Şikel’den Selülit maskesi

Çağla Şikel’den Selülit maskesi

Çağla Şikel’den Selülit maskesi Çağla Şikel’den Selülit maskesi Kekik ve biberiyenin kan dolaşımını hızlandırdığını söyleyen...

Selülite sirke maskesi

Selülite sirke maskesi

Selülite sirke maskesi Selülitle savaşta en çok kullanılan yöntem vücudu sarmaktır. Sarmak için özel bir...

Selülite bitkisel öneriler

Selülite bitkisel öneriler

Selülite bitkisel öneriler Kadınların baş düşmanı,hareketsiz bir yaşam tarzı,yanlış beslenme selülit oluşmasında en büyük etkendir.....

Doğal önlemlerle selülitlere savaş açın

Doğal önlemlerle selülitlere savaş açın

Doğal önlemlerle selülitlere savaş açın Peşimizi bırakmayan selülitler! Selülitsiz bir vücut hayal değil.Selüllitin nedenleri ve...

Evinizden çıkmadan online olarak fatura ödeme işlemlerinizide aynı şekilde halledebilirsiniz. Sizde sıra beklemeden hızlı bir şekilde fatura öde butonuna tıklayarak sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz trfaturaodeme.com

Yukarı rephair formoline epila tüy dökücü okey indir indir