Bölgesel Zayıflamak

Takma saç (peruk)

Takma saç (peruk)

Dokuma ya da yapıştırılacak bir takma saç isti­yorsanız Erkekler için Saç Kulübü, biraz pahalı olmakla birlikte harika seçenekler sunmaktadır. Fakat bu bölümde dokumalarla ilgili olarak anla­tılan sağlık sorunlarını unutmayın.

Bir klips ya da yapışkan ile tutturulacak klasik bir takma saç anyorsanız, yaşadığınız yerde önce şehirdeki en iyi saç salonunu sorun. Orası size, ürünlerini gördükleri ve beğendikleri bir takma saç stüdyosunu önereceklerdir.

Bu stüdyoda, takma saçınızı yapacak kişilerin saçınızın rengini, dokusunu ve yoğunluğunu tut­turabilmeleri için sizden bir parça saç örneği alınır. Stilist, başınıza uygun olması için başınızın ölçü­sünü alır.

Sonra stüdyo takma saçınızı bir toptancıya ısmarlar. Bu siparişi, hangi kalitede bir saç iste­diğiniz konusunda onlara verdiğiniz bilgi doğrul­tusunda hazırlarlar.

Takma saçınız stüdyoya geldiğinde, stilist prova yapar, düzeltir ve başınıza tutturduktan sonra şekil verir.

Birisi bakımdayken diğerini kullanmak üzere iki takma saç almak isteyebilirsiniz. Takma saçlar bakım ister. Bu nedenle, özel temizlik, bakım ve gerekiyorsa onarım ve boyama için en azından ay­da bir kere onu aldığınız stüdyoya ya da seçeceği­niz başka bir stüdyoya götürmeniz gerekecektir.

Kategori: Saç Bakımı
Etiketler: , ,

Benzer Konular

Haftada 1.5 cm Uzayan Saçlara Ne Dersiniz?

Haftada 1.5 cm Uzayan Saçlara Ne Dersiniz?

Kadının varoluşu ile birlikte başlayan uzun saç kavramı, bin yıllardır aynı önemle günümüze kadar uzanıyor....

Saçlarınızı Ayda 7 cm Uzatabilmek Mümkün

Saçlarınızı Ayda 7 cm Uzatabilmek Mümkün

bolgeselzayiflamak.net olarak sizler için saçları nasıl daha hızlı ve sağlıklı uzatabileceğimizin araştırmasını yaptık. Araştırmamızın sonucunda...

Juan Juan ile Saç bakımı

Juan Juan ile Saç bakımı

Saç bakımını doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilmek için özellikle doğru bir şampuan seçimi büyük...

Yumuşak Saçlara Nasıl Sahip Olurum ?

Yumuşak Saçlara Nasıl Sahip Olurum ?

Bayanların genel olarak istediği bir başka konu ise yumuşacık saçlardır. Fakat bunu elde etmek o...

Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Çoğumuz saçlarımızın dökülmesinden son derece rahatsız oluruz. Özellikle bayanlarda saç dökülmesi erkeklere göre daha fazladır....

Evinizden çıkmadan online olarak fatura ödeme işlemlerinizide aynı şekilde halledebilirsiniz. Sizde sıra beklemeden hızlı bir şekilde fatura öde butonuna tıklayarak sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz trfaturaodeme.com

Yukarı rephair formoline epila tüy dökücü okey indir indir