Bölgesel Zayıflamak

Yaz günlerinde saç bakımı yapmak ister misiniz ?

Yaz günlerinde saç bakımı yapmak ister misiniz ?

Cildimizde olduğu gib saçlarımızında mevsimsel değişimlerden ötürü bir takım sorunları bulunur. Bu sorunlara kalıcı bir onarım bakımı yapmaksa sizin elinizde. Nasıl mı ? – Buyurun nasıl olduğuna hep bberaber göz atalım. 

Yazın saçlarımız güneşin zararlı UV ışınlarından, suyun sertliğinden, havuzun klorundan, denizin tuzundan, çevrenin kirinden yıpranır; saç rengimiz parlaklığını yitirir; üstelik daha sık yıkadığımızdan baş derimiz nemini de kaybederek enfeksiyonlara daha açık bir hale gelir. Güneşe çıkarken tıpkı cildimizi koruduğumuz gibi saçlarımızı korumalıyız. % 100 doğal bitki özlerinden formüle edilen J Beverly Hills, yazın da sağlıklı, doğal ve dolgun görünümlü saçlar için Clarifier Detoks Şampuan ve ardından Masque Onarıcı Bakım Maskesi’ni öneriyor.

Haftada 2-3 kez kullanmanızın yeterli olacağı parabensiz ve bitki özlü Clarifier Detoks Şampuan, saçları mineral atıklar, klor ve şekillendirici artıklarından temizleyerek toksinlerden arındırır. İçeriğindeki Okaliptüs ile pürüzsüz ve tertemiz bir saç yüzeyine sahip olmanızı sağlar. Okaliptüsün saç ve baş derisi üzerindeki serinletici ve rahatlatıcı etkisi sayesinde, baş deriniz yazdan kötü etkilenmez, kan dolaşımını ve baş derisine kan akışını hızlandırdığı için de sağlıklı saç uzaması için sağlam bir zemin yaratmış olursunuz. İçeriğindeki Lime (misket limonu) baş derisini alerji, iltahaplanma ve enfeksiyonlara karşı korur. Saçı ve baş derisini kimyasallardan, zararlı güneş ışınlarından ve çevre kirlenmelerinden korur. İçeriğindeki bir diğer bitkisel bileşen kekik ise anti-oksidan özelliğe sahiptir, kan dolaşımını hızlandırır, saçlarınızın dolgunluk kazanmasına yardımcı olur. Kekik baş derisine giden kan miktarını artırarak sağlıklı saç büyümesine destek olur. Clarifier Detoks Şampuan’ı boyadan önce kullanırsanız, saç boyasının saçınızın her tarafına eşit şekilde dağılmasını sağlayarak saç dokusu tarafından daha iyi emilmesini ve böylece renginizin daha kalıcı olmasını sağlar.

Derin nemlendirme için ise, parabensiz formülü, içeriğindeki yağ özleri ve bitkisel özlerle baş derinizin ve saç tellerinizin pH dengesini koruyan, her bir saç telinize nem ve canlılık veren Masque Onarıcı Bakım Maskesi’ni deneyin. Clarifier Detoks Şampuan sonrası saça uygulayarak 10-15 dakika bekletin, başderinizin nefes aldığını, saçlarınızın nemlediğini, beslenip elastikiyet kazandığını ve kolayca tarandığını anında farkedeceksiniz. Masque Onarıcı Bakım Maskesi bu özelliklerini, saçı besleyen, yumuşatan ve nemlendiren doğal bir kaynak olan Aloe Veraya, baş derisini iyileştirici ve rahatlatıcı etkisi olan Naneye ve yumuşatıcı, enerji verici ve antiseptik özellikleri ile Itıra borçlu.

Dünyaca ünlü yıldızların vazgeçilmezi J Beverly Hills, içeriğinde % 100 bitkisel özler içeren ürünleri ile seçkin kuaför salonlarında satışa sunulmaktadır.

Kategori: Saç Bakımı

Benzer Konular

Haftada 1.5 cm Uzayan Saçlara Ne Dersiniz?

Haftada 1.5 cm Uzayan Saçlara Ne Dersiniz?

Kadının varoluşu ile birlikte başlayan uzun saç kavramı, bin yıllardır aynı önemle günümüze kadar uzanıyor....

Saçlarınızı Ayda 7 cm Uzatabilmek Mümkün

Saçlarınızı Ayda 7 cm Uzatabilmek Mümkün

bolgeselzayiflamak.net olarak sizler için saçları nasıl daha hızlı ve sağlıklı uzatabileceğimizin araştırmasını yaptık. Araştırmamızın sonucunda...

Juan Juan ile Saç bakımı

Juan Juan ile Saç bakımı

Saç bakımını doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilmek için özellikle doğru bir şampuan seçimi büyük...

Yumuşak Saçlara Nasıl Sahip Olurum ?

Yumuşak Saçlara Nasıl Sahip Olurum ?

Bayanların genel olarak istediği bir başka konu ise yumuşacık saçlardır. Fakat bunu elde etmek o...

Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Çoğumuz saçlarımızın dökülmesinden son derece rahatsız oluruz. Özellikle bayanlarda saç dökülmesi erkeklere göre daha fazladır....

Evinizden çıkmadan online olarak fatura ödeme işlemlerinizide aynı şekilde halledebilirsiniz. Sizde sıra beklemeden hızlı bir şekilde fatura öde butonuna tıklayarak sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz trfaturaodeme.com

Yukarı rephair formoline epila tüy dökücü okey indir indir