Hakkında, Uyarılar ve Gizlilik Şartları

BolgeselZayiflamak.Net  her yaştan kilo problemi yaşayan kadın ve erkeklere sağlıklı zayıflama önerileri sunan bir sağlık sitesidir. Tamamen kullanıcıların sağlığına yönelik ipuçları, püf noktaları, örnekler ve medya da yer alan içerikleri derleyip barındıran bir web sitedir.
GÖRSEL KULLANIMI

Sitemizde yer alan tüm görsel resimler BolgeselZayiflamak.Net sitesine ait olup kopyalanması yasaktır. Telif hakları shutterstock tarafından korunmaktadır. İçerik ve resimlerin kopyalanması durumunda resim lisans sahipleri tarafından yasal işlem başlatılmaktadır.
UYARI

Tüm içerikler her ne şartta olunursa olunsun doktor ve/veya uzmanların kontrolünde uygulanmalıdır. Sitemizde yer alan içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Doğabilecek herhangi bir sorunda BolgeselZayiflamak.Net ve site yönetimi kesinlikle sorumlu değildir. Yaşam kalitenizi arttırmak amaçlı size sunulan bu içerikleri uygulamadan önce mutlaka aile hekiminize veya bir doktor yada uzmana kesinlikle danışıp onay alınız.

GiZLiLiK

BolgeselZayiflamak.Net adresinde yer alan içeriklerle birlikte şahıs yada firmalar reklam amaçlı ayrılan alanlarda reklamlarını yayımlaya bilmektedir. Ziyaretçiler tamamen kendi istekleri doğrultusunda bu reklam alanlarını klik yaparak değerlendirirler. Hiç bir reklam için sitemiz tarafından yönlendirilme yapılmamaktadır.

Bu sitede yer alan Google reklamları ise içerik için AdSense reklamların görüntülendiği yayıncı web sitelerinde sunulan reklamlarda kullanılan DoubleClick Dart Çerezi içerir. Kullanıcılar Google Reklam ve İçerik Ağı Gizlilik Politikasını ziyaret ederek Dart çerezinin kullanılmasını engelleyebilir. Google web sitemizi ziyaret ettiği zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktadır. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için NAI Self-Regulatory Principles For Publishers (PDF) belgesinin A ekinden yararlanabilirsiniz.

Bu internet sitesini kullanan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

 

BolgeselZayiflamak.Net tescillenmiş bir markadır
ve tüm hakları saklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0