in

2011 makyaj modelleri

2011 makyaj modelleri

Makyaj, biz kadınların vazgeçemediklerinin en başıda gelir ve yıllara göre ve mevsimlere göre modası değişim gösteren bir hususdur

Sevgili Cici Bici Hanımlarımız, sizlere yeni yılın makyaj modası hakkında biraz bilgi sunmak istedik bu yazımızda (Teşekküre gerek yok, bizim için bir şeref) ))))

2011 yılında 2 renkli makyaj modası var.

Makyajın modası hiç bir zaman geçmez. Hanımların vazgeçilmezi olan makyajda, sadece renklaer ve makyaj yapma şekilleri değişir o kadar. 2011 yılında, gözler ve yanaklar 2 rekli olacak.

2011 Göz Makyajı Modası :

Göz Kapaklarının iç tarafıan altın rengi veya krem rengi bir far sürüp, dışa yakın kısımlara da, daha koyu tonlar ile gölge yapacaksınız.Göz makyajınızla etrafınızdakileri büyülemek istersiniz herhalde. Bakır bronz renkteki farı kirpik diplerinize kadar sürün. Kaşınızın bitttiği bölgeden başlayarak gözünüzün ortasına doğru mor farı sürün ama ağırlığı bronz renkte toplayın. Sonra kirpiklerinize yoğunlaştırıcı bir maskara uygulayın ve buğulu bakışlara sahip olun.

2011 Ruj Modası :

Dudaklar bu yıl kontürlenecek. İki ruju karıştırırken dikkate almanız gereken aynı renk kartelasından birbirine yakın renkleri tercih etmeniz. Açık renk ruju dudak içinize uygularken, çerçeveyi koyu renkle kontürleyin.

2011 Allık Modası :

Burada ilk ihtiyacınız olan, baz olarak kullanacağınız bronzlaştırıcı, sonrasında da allık. Bronzlaştırıcı elmacık kemiklerinizi ortaya çıkartır ve yüzünüze üç boyutlu bir ifade kazandırır; allık ise parlaklık verir.

Cildinize hafif bir fondöten uygulayın. Parmaklarınızı kullanarak yüzünüzü 3 parça gibi düşünerek, uygulamaya şakaklardan başlayın. Üst elmacık kemiklere doğru yayın ve göz çukurlarınıza doğru yayın. Bronzlaştırıcının üstüne allık uygulayarak parlaklığı sağlayın.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Geniş yüzlü hanımlara makyaj tavsiyeleri

Ruj nasıl en etkili şekilde kullanılır