in

2013 Makyaj Modası

2013 Makyaj Modası

 

2013 yılının acaba en moda renkleri hangileri? 2013 Makyaj Modasında neler yer alıyor? Hangi renkleri nasıl kullanmalıyız? Modanın en çarpıcı ve detaylı bilgileri ile karşınızdayız.

2013 Makyaj Modasında yer alan bütün farklılıklar ve tabi ki tarzınızı yansıtacak olan en başarılı tonları tercih etmek için doğru yerdesiniz. 2013 yılının modasını yakından takip ederek gündemden uzak kalmamak ve her zaman ki gibi güzelliğinize güzellik katmak için modayı yakından takip etmelisiniz.

 

Ruj renkleri arasında olmazsa olmazlar arasına giren kırmızı renk, bu sene daha koyu kırmızı sürülmesi yönünde tavsiye ediliyor. Vişneçürüğü koyu kırmızıya örnek olarak verilebilir. 2013 kış makyajında gözlerin daha gizemli ve buğulu görünmesi için gri ve gri tonları farları sürebilir ve sürülen farı el yardımı ile hafif dağıtarak daha çekici gözlere sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda gri farların dışında kahverengi ve toprak renkleri de 2013 kış makyajı arasında. Daha çekici ve dikkatleri üzerine toplamak isteyen bayanlar için işe koyu yeşil farları kullanabilirler. Çünkü koyu yeşilde bu senenin trendleri arasında. Abartıyı seven kadınların vazgeçilmezi haline gelen eyeliner, bu sene kalın çizgiler halinde sürerek modaya uyum sağlayabilirler.
Bununla birlikte sıvı veya likit eyeliner ile 2013 kış makyajı arasında kedi gözleri ile sıradanlıktan sıyrılabilirsiniz. Küçük gözlü olmaktan şikâyet eden hanımların en çok eyeliner modasını sevecek gibi görünüyor. Çünkü gözlerin daha büyük ve gösterişli görünmesi sağlayan en önemli makyaj malzemesi eyelinerdır.

Kısacası 2013 kış makyajı denilince daha dikkat çekici makyaj stilleri öneriliyor. Bu sayede soğuk kış günlerine rağmen daha sıcak renkler ile kendinizi daha iyi hissedecek ve 2013 kış makyajını daha çok seveceksiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Adet Günlerinde Beslenme

French manikür evde nasıl yapılır