in

4 Farklı Makyaj Önerileri – Farklı farklı Makyaj önerileri

cilgin_makyaj1Uzun sürecek bir partiye mi katılacaksınız yoksa çok özel, sınırlı sayıda kişinin katıldığı bir geceye mi? İşte 4 farklı durumda uygulayabileceğiniz dikkat çekici 4 makyaj önerisi..4 farklı makyaj önerisi

Seksi Avangard
Uzun gece eğlenceleri için vamp bir tarz yakalayabilirsiniz. Cesur renk kombineleri ve kedi gözlerle tüm bakışları üztünüzde toplayabilirsiniz. Mor tonlarda göz kalemi ile gözlerinize belirgin bir çerçeve uygulayın. Farınızı gözlerinizin etrafında kalın bir hat oluşturacak şekilde sürün ve göz makyajınıza son noktayı koyun. Eflatun farı ortaya çıkaracak kiraz kırmızısı ruj uygulayın.

Modern Pastel
Bronz ten üzerine yumuşak tonlar cilde aydınlıkta kusursuz bir görünüm kazandırır. Renkli gündüz kremini ve terrakotta pudrayı yüzünüze uygulayın. Gözlerinizi aqua marin tonlarındaki bir göz kalemiyle çerçevelendirin. Göz kapaklarınızı yeşille boyayın ve kaşlarınızı kahverengi göz kalemiyle vurgulayın. Kirmipklerinize maskara sürün ve kaşlarınızı altın tonlarındaki bir jelle öne çıkarın. Son olarak nude tonlarındaki bir ruju dudaklarınıza sürün.

Rock-Chick
Bu kış sıra dışı siyah makyaj inanılmaz derecede öne çıktı. Özellikle parti gecelerinde.. Kusursuz bir dumanlı göz efekti için gözlerinizi siyah bir eye-liner’la belirginleştirin. Ardından pudra farınızı gözlerinin içinden dışarıya doğru bir fırça yardımıyla sürün. ‘Soft touch’ bir etki için çevresini parmaklarınızla iyice bulaştırın. Uyumlu bir görüntü için dudaklarınızı nude tonlarında renklendirin. Küçük bir ipucu: Daha doğal bir görünüm için dudaklarınıza ruj yerine kapatıcı / concealer uygulayabilirsiniz.

Klasik
Naif altın tonlardaki far ve koyu kırmızı dudaklar en özel davetlerde size en modern görünümü verir. Şık ama abartılı olmayan bu makyajda porselen bir ten de asaleti tamamlıyor. Bu makyaj sıvı bir fondötenle uygulamak başarılı bir sonuç verecektir. Fondöteninizi orta büyüklükteki bir fırçayla uygulamanız cildinizde pürüzsüz bir görünüm yaratmanızda yardımcı olacaktır. Gözlerde kusursuz XL bakışlar için tekli takma kirpikleri gözün üst noktasından itibaren kirpiklerinize yapıştırın.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Makyajda morfoloji tekniği nasıl yapılır – morfoloji tekniği nedir ?

Kahverengi gözlüler için makyaj modelleri