in , , ,

40 Günde Kendinizi Yenileyin!

karin_bolgesindeki_yaglardan_nasil_kurtulurum_3Bölgesel fazlalıklarınız var ve ne giyerseniz giyin gözünüz o bölgede takılı kalıyor ve hiçbir şeyi kendinize yakıştıramıyorsunuz. Dert etmeyin! Yalnızca 40 günde kendinizi yenileyebilir, bölgesel sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Kendinize bundan sonraki hayatınıza bölgesel sorunlarınız olmadan devam etmek için 40 gün ayırın. Eğer kararlıysanız işte başlıyor:

Bacak Bölgesi Yağları / Bacak Bölgesi Nasıl İncelir?

Kalın bacak pek çok kadının sorunlarından biridir. Doğa kadınları, yağ  birikecek şekilde programlamıştır. Bu yağlar doğal olarak basen ve bacaklarda ,özellikle üst bacaklarda toplanır. Ancak doğanın kurallarına kendi yöntemlerinizle karşı koyabilmeniz mümkün. Bacak bölgesi inceltme, özel egzersizlerle gerçekleşecek bir durumdur. Çünkü yalnızca bu bölgenizi inceltecek bir diyet listesi yok. Ancak egzersizi de çok abartmamanız gerekir. Yoksa bacaklarınızı inceltmek yerine kaslı ve daha kalın bacaklara sahip olabilirsiniz. Bu bölgedeki bölgesel yağlardan kurtulmak için yürüyüş yapın. Yürüyüş yaparken topuklarınıza basmak yerine parmak uçlarınıza basın. Topuklarınızı yere değdirmemeye çalışın. Bu şekilde yürümek, gövdenizin biraz öne eğilmesini ve tüm bacağınızın özellikle de uyluk kemiğinin ön kısmının çalışmasını sağlar. Yürümeyi oturttuktan sonra bu şekilde 5-10 dakika koşun!

Basen Bölgesi Yağları / Basen Bölgesi Nasıl İncelir?

Türk kadının standart şeklinde de belirgin bir yer alan basen bölgesi yağları, pek çok kadının korkulu rüyasıdır. Ancak, kendimize ayırdığımız bu 40 günde kalça bölgesindeki yağlarımızı da ihmal etmiyoruz. Basen bölgesi inceltme amacıyla çeşitli diyet programları ve egzersiz hareketleri mevcut. Bizim tavsiyemiz yemeklerinizde az yağlı, salatalarınızı yağ kullanmadan yemeye özen göstermeniz. Ayrıca yapacağınız düzenli egzersizler ile de hayalinize daha hızlı ilerleyeceksiniz. Haftada 5 gün ve 30 dakikalık bir yürüyüş de basen bölgenizde çok farklılıklara neden olacak.

Karın Bölgesi Yağları / Karın Bölgesi Nasıl İncelir?

Karın bölgesi vücudun yağ depolarından biridir. Bu nedenle fazla kilo sorununuz olduğu ilk anlarda yaşadığınız bölgesel yağlanmanın ilk durağı bel ve karın bölgesidir. Karın bölgesi ve bel bölgesi yağlardan kurtulmanız için yapmanız gereken ilk şey fazla kilolarınızdan kurtulmak. Bu amaçla düzenli bir diyet programı yardımcı olacaktır. Karın bölgesi inceltme amacıyla yürüyüş de yapabilirsiniz. Yürüyüşlerin dışında haftada 2 ya da 3 sıklıkla 10’ar dakikadan toplam 20 veya 30 dakikalık mekik çekmek de faydalı olacaktır.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Bölgesel Zayıflama ve Basen Eritme Diyeti

Bölgesel Zayıflama ve Diyet Programı