in

5 ayda 36 kilo nasıl verilir

Şifalı bitkiler uzmanı Ayhan Ercan sağlıklı ve hızlı kilo verdiren özel formülü açıkladı. Bitkilerle zayıflama yöntemleri en sağlıklı zayıflama yöntemlerindendir. Bitkiler hayatımızın her anında yanımızda. Hastalıklarda da kesin çözümler sunan bitkiler, zayıflamada da yanımızda.

Şifalı bitkiler uzmanı Ayhan Ercan sağlıklı ve hızlı kilo verdiren özel formülü açıkladı. Bu formül ile sağlıklı zayıflamanız mümkün. Aşağıdaki karışım ile 5 ayda 36 kilo verebilirsiniz.

Malzemeler
Mate çayı; iştah kesiciÇoban çökerten; diyet yapanlarda görülen halsizlik ve siniri yok ediyor.Kekik; beyaz toz kekik olacak bilye kekik olmalı.Barut ağacı kabuğu,Yeşil çay; ödem attırır.Sinirli ot; bağırsakları rahatlatır.Biberiye; yağ yakıcı özelligi var.Funda yaprağıCinnema bitkisi; Hindistan’a özel bir sarmaşık türü.

Hazırlanışı
Bu bitkilerden küçük tutamlar şeklinde bardağa ekleyerek üzerine sıcak su ekliyorsunuz ve 7-8 dakika demlendikten sonra yemeklerden önce tüketilmektedir. Kilosu çok olmayan kişiler için günde 3 bardak yeterli olabiliyor fakat kilo problemi çok fazla olan kişilerde günde 5 bardağa kadar tüketebilirler.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Yaz aylarında diyet yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Sıvı diyetiyle zayıflayın