in

9 yılda 5 bin erkekle sevişme rekorunu eline aldı

9 yılda 5 bin erkekle sevişme rekorunu eline aldı

Şuanda 25 yaşında ve 16 yaşından itibaren tam 5 bin erkekle seks hiç usanmadan seks yapmayı başardı!!

İngiltere’de yaşayan Nikke Lee, sınır v mekan tanımadan sevişti ve seks rekorunu eline almış oldu.

Şimdi haberimizin devamına geçelim Melek‘lerim.

İngiltere’de 25 yaşındaki Nikki Lee, 16 yaşından beri 5 bin erkekle birlikte olduğunu açıkladı.

Gece kulüplerinde, parklarda, sinemalarda ve diskolarda, plajda, balkonda farklı erkeklerle birlikte olduğunu anlatan Lee, bütün ilişkilerinin detaylarını ve birlikte olduğu herkesi küçük kırmızı kaplı bir deftere kaydetmiş. Güzellik terapisti olan Lee, birlikte erkeklere puan vermeyi de ihmal etmemiş.

18 yaşındayken defterde kayıtlı erkek sayısının 800′e yaklaştığını, 21′ine geldiğinde ise 2 bin 289′u bulduğunu söylüyor. “Çoğu erkek birlikte oldukları kadınların kaydını tutuyor, benim niye olmasın diye düşündüm” diyen Lee, aynı erkekle çok nadir olarak ikinci kez birlikte olduğunu da ekliyor. Love It! dergisine konuşan genç kadın, “Sadece iki kuralım var. Başkasının sevgilisiyle birlikte olmamak ve güvenli seks.

Arkadaşlarım benim seks bağımlısı olduğumu ve yardım almam gerektiğini düşünüyor. Ama eğer ben bir seks bağımlısıysam, bu hoşuma gidiyor ve iyileşmek istemiyorum” diye konuşuyor. Seks ve davranış uzmanı Doktor Pam Spurr, bu sayının kendisini şoke ettiğini ifade ederek, “Teknik olarak bu mümkün, ama duygusal açıdan çok tehlikeli. Hislerinizden uzaklaşmak ve yabancılarla birlikte olmak size psikolojik olarak büyük zararlar verebilir” diyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Çok traş ile çok seksi sağlayın

Rekabet kısırlığa sebebiyet veriyor