in

Aç Kalmadan Diyet Nasıl Olur

Aç Kalmadan Diyet Nasıl Olur

 

Aç kalmadan diyet yapmak isteyenler doğru yerdesiniz. Daha kolay kilo vermek ve harika bir görünüme kavuşmak için size muhteşem çözüm önerilerimiz var. Dilediğiniz kadar yiyerek yani aç kalmadan formunuzu koruyabilir ve kendiniz için harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yürüyüş, egzersiz, yemek ve doğal çaylardan yardım alarak hem açlık hissetmeden hem de daha doğal yolları deneyerek kilo verebilirsiniz. Bunun için size harika önerilerimiz var.İşte size aç kalmadan zayıflamanın yolları…

 

1) HIZLI YEMEYİN
Yemeği ne kadar hızlı yerseniz o kadar çok yersiniz. Bu yüzden yavaş yemeyi kendınızıe alışkanlık edinin. Yemek yerken kendınıze belirli bır süre tanıyın fakat bu süre an az 20 dakika olsun.Ayrıca porsiyonlarınız mutlaka küçük olsun. Çatalınızı ve kaşığınızı küçük kullanmanız size yardımcı olacaktır.Bu kilo vermenide en önemli ve etkili alışkanlıklardan bir tanesidir. Küçük porsiyonlar ve yavaş yemek sizi doymuş hissetmenizi sağlayacaktır.

2) SEBZE TÜKETİMİNİ ARTTRIN
Lif bakımından zengin olan sebzeler, daha çabuk doymanızı sağlayacaktır. Fakat sebzeleri pişirirken çok fazla yağ kullanılmaması gerekiyor. Akşam yemeklerinde birden fazla sebze yemeği yapmanız işinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olacaktır. Çünkü çeşit fazlalığı www.nazlim.net sizi daha fazla sebze yemenızı sağlayacaktır. Yağ sosları yerine limon kullanarak sebze yemeklerinizi tatlandırabilirsiniz.

3)YETERLİ VE KALİTELİ UYUYUN
Yapılan araştırmaların sonucunda ortaya çıkan bir diğer konu ise uyku. Yeterli ve kaliteli uyuyan kişiler daha kolay kilo verebiliyor. Fakat uzmanlar bu durumun kişiden kişiye değişebileceğini belirtiyorlar. Ancak www.nazlim.net sağlık bir uyku gün içinde kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak ve psikolojik nedenlerden dolayı atıştırmalardan sizi uzak tutacaktır.

4)HER GÜN 20 DAKKA EGZERSİZ YAPIN
Her gün 20 dakika egzersiz kilo vermenize yardımcı olacak ve yılda 4ila 5 ilo vermenize yardımcı olacaktır. 1,5 km yürüyüş, çiçek dikme, bahçe işleriyle meşkul olma ve 30 dakka ev temizliği gibi benzer hareketleri her gün yaparak zayıflamaya bir adım daha yaklaşın

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Göbek Eriten Diyet Listesi

Sebze Meyve Diyeti