in

Acil Durumlar için çözüm yöntemleri

Acil Durumlar için çözüm yöntemleri

Kirpiklerinize yapışıp kalan ve temizlenmekte inat eden rimel, son anda makyaj temizleyici ürünlerin bittiğini fark etmek, sivilce izleri… Her bir acil durum için acil çözümler bu sunumuzda Hanımlar !
Yorucu Akşam

Arkadaşlarınızla eğlenmek için dışarı çıktınız eve döndüğünüzde kendinizi çok yorgun hissediyorsunuz, üstelik sabah işe gitmeniz gerekiyor.

Cildinizi toparlamak, sabah canlı bir yüz görmek için uyumadan önce makyajınızı ve günlük bakım malzemelerinizle cildinizi temizleyin. Cildiniz ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi bol su içerek sağlayın.

Çıkmayan Rimel

Makyajınızı temizliyorsunuz ancak rimel; kirpiklerinize yapılmış kalmış… Göz çevresi ve kirpikler hassas olduğu için zorlamadan, zarar vermeden rimelinizi temizlemeniz gerekir.

Bir parça pamuğun üzerine alerji yapmadığına emin olduğunuz göz makyajı temizleyici losyon sürün ve pamuğu kirpiklerinizde 5 saniye kadar bekletin. Bu sayede rimel yumuşayacak ve kolayca temizlenecektir.

Sivilce İzleri

Ergenlik döneminde tanışıp, izleriyle hatıra bırakan sivilceleri gizlemek için en iyi yöntemlerden biri akne kontrollü kapatıcı uygulamaktır.

Makyajınıza başlarken sivilce izi ve sivilce olan bölgeleri akne kontrollü kapatıcıyla gizleyin üzerine cilt türünüze uygun fondöten uygulayın.

Doğal Makyaj Temizleyici

Uyumak üzeresiniz ve makyajınızı temizlemek için aynanın karşısına geçtiniz. Güzellik dolabınızı açtığınızda makyaj temizleme ürünün bittiğini gördünüz. Paniğe kapılmaya gerek yok, mutfaktaki doğal makyaj temizleyicisinden faydalanabilirsiniz.

Bir parça pamuğun üzerine saf zeytinyağı döküp cildinizi hafif dokunuşlarla temizleyin. Zeytinyağı; cildinizin ihtiyaç duyduğu vitamini de karşılayacaktır.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

İdeal kaş şekli

Etkileyici bakışlara sahip olmak için