in

Aylar boyunca bronz kalmanın sırrı

Aylar boyunca bronz kalmanın sırrı

Hangi bitkiler kalıcı bronzluk sağlıyor? Yaz boyunca naturel bronzluğa sahip olmanın yollarını Volkan Kurt anlatıyor…

“Bronz renkli güzellik” kadınlara müthiş bir çekicilik katıyor. Aynı zamanda, bronz tene sahip bir insan, kalabalıklar arasında fark ediliyor. Doğal bir bronz tene kavuşmak için, güneşin etki gücünü artıran bazı bitkilerin yağları kullanılıyor. Bu doğal bornozluk yağının özelliği hakkında doğal ürün uzmanı Volkan Kurt şunları söylüyor: “Bazı bitkisel yağların karışımı ile elde edilen doğal bronz ten, yaz boyunca kolay kolay bedeninizi terk etmez” bitkiselzayiflama.net sitesine çalışmalarını anlatan Uzman’a göre, bitkisel bronzlaşma, sanki saatlerce güneş altında yatmış gibi bir ten sağlıyor. Ama en önemlisi bu bronzluk yaz boyunca kalıcı oluyor! Hem güneşte kızarmayayım, hem de tatlı bir esmerlikte olayım diyorsanız, bitkisel bronzlaşma tam size göre. Fakat bunun bir farklı uygulaması var: Bitkisel bronzlaştırıcı karışımı denize gittiğiniz ilk gün değil, sonraki günler uyguluyorsunuz. İlk bir kaç gün deniz kıyısında koruma faktörü yüksek güneş yağı ile güneşlendikten sonra, bitkisel bronzlaşma yağını kullandığınızda, yaz boyunca kalıcı olacak olan özel bir bronz teni elde ediyorsunuz.
Bronzluğun en çekici hali
Formülün sahibi Volkan Kurt şunları anlatıyor:
“Denize gittiğiniz zamanlarda 3 ve 4 gün geçmeden bitkisel yağı sürmeyin. Bu süre içinde, yüksek koruma faktörü olan bir yağla güneşlenin. Bu söylediğimiz süre sonrasında, akşamüzerine doğru bu bitkisel bronzlaştırıcıyı kullanmaya başlayın. Bir hafta bile geçmeden teniniz çok hoş bir renk alacak. Ve bu renk, yaz boyunca teninizden çıkmayacak.”

Bitkisel özlü bronzlaştırıcı aynı zamanda cildi yeniliyor ve vücudun her bölgesinde eşit bir renk sağlıyor. Kadınların bronzlaşma tutkusuna hızlı bir çözüm sunan bu naturel yağ karışımı, isteyene Türkiye’nin her yerine kurye ile ulaştırılıyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Yoksa Kadın isterse

Bronzlaştıran besinler