in

Bacak Bakımı – Bacak Bakım önerileri – bacak bakım formüleri – bacak bakımı nasıl olmalı

Bacak Bakımı – Bacak Bakım önerileri – bacak bakım formüleri – bacak bakımı nasıl olmalı

Dış görünüşüne önem veren bayanlar bu önerimize kulak verin. Yaz geldi mevsimsel değişimle birlikte şimdi bakım zamanımızda geldi ne dersiniz ? Şimdi sizlerle birlikte sütun gibi bakımlı bacaklar için tavsiyelere bir göz atalım.

Kadınların en çok dikkati çeken fiziksel özelliklerinden biridir bacakları.Bacakların dış görünümü bir kadın için çok önemlidir.
Genel
Kadınların en çok dikkati çeken fiziksel özelliklerinden biridir bacakları.Bacakların dış görünümü bir kadın için çok önemlidir.Birçok kadının isteği sütun gibi bacaklara sahip olmaktır.Bacak bakımına gereken önem verildiği sürece bacaklar daima aynı şekilde kalacaktır. Peki bacaklarımıza gerçektende gereken önemi veriyormuyuz.Aşağıda size vereceğimiz önerilerimizi uygulamanızı diliyoruz.

Yürüyüş ve spor
Herşeyden önce bacaklar için yürüyüş ve spor yapmak çok önemlidir.Egzersiz yaparak kan dolaşımın hızlanmasını ve bacak kaslarının beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Bacaklarınız yorulduğu zaman dinlendirmelisiniz.Uygun bir yere uzanıp,bacaklarınız göğüs hizasında olmasını sağlayın.Ayağın altına çok yüksek olmayan bir yastık koyabilirsiniz.Bacaklarınızı teker teker havaya kaldırın elinizle kasları uzun eksenleri boyunca iyice sıkarak masaj yapın.ilk önce yumuşak olan kaslar masaj ilerledikçe sertleşecektir.

bacak-resimleri
Nemlendiriciler
Bacaklarınza hergün nemlendirici kremler ve tonikler kullanılmalıdır.Bacak cildi kuru ve pütürlü ise bitkisel sütler kullanabilirsiniz.Yaz aylarında bacaklarınızı uv ışınlarına karşı korumanız için uv filtresiiçeren ürünler kullanmalısınız.
İstenmeyen tüyler
Bacaklarda görünen tüyler ince ise oksijen ile sarartabilir,kalın ise değişik epilasyon çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.Birçok kadın en bilindik yöntem olan ağdayı tercih etmektedir.Günümüzde çalışan kadınlar için artık epilatörler büyük kolaylık sağladı.Bacaklar kalın ve fazla kasa sahip ise yapabileceğiniz yöntemlerden bazıları parafin banyoları,uygun spor ve zayıflatıcı beslenmedir.

bacak-resimleri

Umarım bu tavsiyeler sonucunda sizlerde istediğiniz bacak tipine kavuşursunuz Melek’lerim.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Bebek gibi bir yüze sahip olmanın adımları

Doğal Cilt Temizleme Kremleri