in

Başak ve aslan kadınlarına makyaj tavsiyeleri

Başak ve aslan kadınlarına makyaj tavsiyeleri

Aslan kadınları ve başak kadınları, sizler için en uygun olan makyaj tekniklerini bu yazımızda bulabileceksiniz Arkadaşlar.

ASLAN İçin;

Aslan kadını kendine olan güveni,asil ve güçlü tavırları ile hemen dikkatleri üzerine toplar. Hoş sohbete sahip olan Aslan kadını çok parlak bir gülüşe sahiptir.Aslan kadını ayrıca lükse ve ihtişamada düşkündür.Her girdiği ortamda kendini farkettirmeyi seven Aslan kadınının makyaj için önerilen rengi,aynı zamanda uğurlu rengi olan altın ve sarı tonları.Altın rengi bir farla göz makyajını yapabilir ya da altın simli ürünler kullanarak makyajında çarpıcı vuruşlar yapabilir.

Alix Avien’in sarı,altın ve bakır rengi farlarının yanı sıra göze ışıltı veren Glitter Eyeliner Aslan kadını için vazgeçilmeyek parçalar olacaktır.Ayrıca dekolte simi olarak kullanılan Magic Brush ile iddialı ve kendine hayran bırakan Aslan kadını gittiği her yerde farkını gösterecektir.

BAŞAK;

Detaycı olan Başak kadını abartıyı sevmez ve son derece sadelikten yanadır.Koyu yeşil ve toprak tonları tam Başak kadınına göredir.Yanaklara kullanılan doğal renklerdeki allık ve dudaklarda yine doğal tonlardaki ruj kullanılmalıdır.

Alix Avien’in, yanaklarda doğal aynı zamanda hoş bir gürünüm oluşturan açık pembe ve şeftali tonlarındaki allıkları Başak kadınının güzelliğine güzellik katacak…

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

İkizler ve yengeç burcu kadınlarına özel makyaj tavsiyeleri

Eyeliner ne tür ve nasıl sürülmeli ?