in

Benefit’te kaş şekillendirme ve ağda hizmeti

Mimiklerimizi ve duygularımızı anlamlandıran kaşlarımız, aynı zamandan yüzümüze de aydınlık verir. En zor şeylerden biri yüzümüze yakışan ve mimiklerimizi doğru şekilde ifade edebilmemizi sağlayan kaşı bulmaktır. Artık bunun için kendinizi güvenle Benefit ellerine bırakabilirsiniz. Dünyanın en favori makyaj markalarından biri olan Benefit, artık Sephora mağazalarında “Benefit Brow Bar” kaş bakımı ve şekillendirme barları karşımıza çıkacak.

Benefit kaş uzmanları tarafından hizmet verecek olan Benefit Kaş Bar’ı, kaşlarının açık ya da koyu renginden şikayetçi olanlara, kaşındaki boşlukları her gün doldurmaktan sıkılanlara, daha belirgin kaşlara sahip olmak isteyenlere ve kaşının şeklinden memnun kalmayanlara yardım ediyor.

Bar’ı ziyaret edenler Benefit’in kaş boyama hizmetiyle kaşının rengini belirginleştirirken, doğal kavisini de ön plana çıkarıyor. Ayrıca Benefit Kaş Bar’ında sadece kaşlarınıza değil kirpiklerinize de bakım yaptırabilirsiniz. Takma kirpik uygulamasıyla bakışlarınıza daha da anlam katacak olan Benefit, dilerseniz sizi dolgun, uzun ve hacimli kirpiklere de kavuşturuyor.

Benefit Kaş Bar’ında alacağınız hizmetler ve fiyatlandırmaları aşağıda bulabilirsiniz.

Takma Kirpik : 32 TLKaş Şekillendirme : 29 TLKaş ve Dudak Ağdası : 35 TLDudak Ağdası : 15 TLKaş Boyama : 25 TLKaş Şekillendirme & Boyama : 45 TL

Bu hizmeti tim Sephora mağazalarından alabilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Patlıcan havyarı

Michael Kors makyaj koleksiyonu