in

Bölgesel Zayıflama ve Basen Eritme Diyeti

Diet and exerciseKilo problemi yaşadığımız zamanlar hepimizin olmuştur. Kimimiz tüm vücut olarak görürüz fazlalıklarımızı kimimiz ise bazı bölgelerimizde yani bölgesel. Bu gibi durumlarda diyet ya da bölgesel zayıflama yöntemlerini seçmişizdir çoğu zaman. Bölgesel zayıflama denen durum sadece hedeflenen vücut parçasına özgü egzersizler yaparak vücudun o bölgesinde noktasal yağ azalması fikrini ifade etmektedir.

Bölgesel egzersizlerin amacı o bölgedeki kasları çalıştırmaktır. Kaslar çalışmaya başladığında formu da değişir. Yani bölgesel zayıflamada doğru yöntemi uyguladığınızda başarıya ulaşmanız kaçınılmazdır. Bölgesel zayıflamanın en sağlıklı yollarından birisi bunu hem bir diyet eşliğinde hem de egzersizleri ihmal etmeyerek olmalıdır. Bölgesel yağlanmada genetiğin yanı sıra hormonal düzensizliğinde rolü vardır. Bu yüzden sadece egzersizlerle değil diyetle de bu durumu takviyelendirmeliyiz. Sağlıklı olmak hem bedensel hem de ruhsal bütünlükle alakalıdır bu yüzden bölgesel de olsa tüm vücutta olsa bu durum karşısında çözüm yolları bulmalıyız ve her zaman söylenildiği gibi bunu sağlıklı bir şekilde gerçekleştirme çabası içerisini girmeliyiz her durumda sağlığın en başta önemsediğimiz konu konumunda olması gerektiğini unutmamalıyız. Size hem gönül rahatlığı ile yapabileceğiniz hem de uygulaması kolay bir bölgesel zayıflama diyeti sunacağım hem de bu diyet Doktor Ender Saraç’ın bölgesel zayıflamak isteyen basen eritmek için sunduğu bir diyet.  Bu diyet programında sabah uyandığınızda ilk olarak 1 bardak ılık limonlu su ile güne başlamalısınız ve diyet esnasında egzersizlerimizi ihmal etmemeliyiz.

Sabah Kahvaltınızda: 1 adet yeşil elma (kabuğu soyulmadan yensin ), 1adet sert şeftali

Ara Öğünde:2 parmak taze dil peyniri

Öğle Yemeğinde:1 porsiyon tavuk ızgara (derisiz) , rokası bol olacak şekilde yeşil salata

Ara Öğünde: 5 adet yulaflı bisküvi

Ara Öğünde: saat 17.30 gibi 1 adet yeşil elma

Akşam Yemeğinde:5 yemek kaşığı zeytinyağlı fasulye, 1dilim çavdar ekmeği,1 porsiyon mevsim salatası

Yatmadan 1 saat kadar önce 1 bardak tarçınlı diyet süt

Bu program esnasında tüm zarar içerebilecek gıda maddelerinden uzak durulmalıdır. (Şekerli içecekler, kızartma, beyaz un, şeker)

 

 

 

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Haftada 1.5 cm Uzayan Saçlara Ne Dersiniz?

40 Günde Kendinizi Yenileyin!