in

Bölgesel Zayıflama ve Diyet Programı


Bölgesel zayıfbolgesel-zayiflama-yontemi-hareketlerlama adına çok farklı şeyler duymuşuzdur eminim. Bunu çoğu kez uyguladık çoğu kez zor bir yöntem olduğunu düşünüp vazgeçtik. Hanımların ve erkeklerin en önemli sorunlarından birisi kilolardır. Bazen ise uyguladığımız diyetlerde kilo kaybetsek bile bu kilo kaybı istediğimiz bölgelerden olmaz.

Bölgesel zayıflama için öneriler arasında alkollü içecekler ve tatlı tüketimini azaltmak yer alıyor, bol yoğurt yemek de fayda var ve yağlı gıdalardan uzak durun, geceleri yemek yemek oldukça kötü bir alışkanlıktır gece yatmaya yakın yediğiniz her şey göbek ve kalçalarınız da birikir. Günde en az 1 dakika yürüyün bu karın bölgenizdeki yağları çalıştırır ve eritir. Sabahları pencereyi açıp derin derin içinize 30 kere hava teneffüs edin. Bu havayı içinizde yaklaşık 5 saniye tutun. Bu hem göğsünüzü şekillendirir hem de göbek kaslarınızı çalıştırır. Göbek sorunu olanlar için birer çorba kaşığı limon suyu, susam yağı, okaliptüs yağı ve biberiye yağı tüm bu karışımları birbiriyle karıştırıp yağları eritmek istediğiniz bölgeye sürerek masaj yapıyorsunuz bu masaj o bölgedeki yağları eritme de birebirdir.

Bunu yansıra sabahları ve akşamları acı hissedene kadar mekik çekmenin faydası büyüktür. Sabah kalktığınızda 1 bardak ılık su içine 1 kaşık bal ve 10 damla limon damlatınız ve bunu içiniz, sabahları ortalama 40 dakika spor yapıyoruz, sabahları ılık suyla yapılan duş oldukça faydalıdır. Ve;

Kahvaltıda:1 elma ve bol bol salatalık,

Ara Öğünde:3 kibrit kutusu kadar peynir

Öğle yemeği: ızgarada pişirilmiş tavuk eti ve bol bol yeşil soğan

Ara Öğünde:3-4 tane yulaflı diyet büskivi,1 adet yeşil elma

Akşam: yeşil fasulye yemeği, bol bol domates ve adet haşlanmış yumurta

 

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

40 Günde Kendinizi Yenileyin!

Doktor Mehmet Öz Diyetiyle Bel Ölçünüzü İnceltin