in ,

Bölgesel Zayıflamak için Bitkisel Yağlar

form

Biz bayanların genel sorunu kilolarımızdır. Bu kilolardan bir şekilde kurtulmamız gereklidir. Kilolardan kurtulmak için düzenli, bir şekilde diyet yapabiliriz ve diyet programımıza takviye olarak düzenli bir şekilde spor yapmalıyız. Diyet listesi oluşturulurken bir diyetisyenden yardım alınıp ta oluşturulmalıdır. Spor yapmak için ise spor salonlarına para yatırmanıza gerek yok evde de spor yapabilirsiniz. Bunları düzenli uyguladığımızda kilolarımızdan kurtulabiliriz. Fakat bazen bir sorunla karşılaşıyoruz ve bu sorunu da çoğumuz yaşamıştır. İncelmesi gereken yerlerin olduğu gibi kaldığını ve incelmemesi gereken yerlerden ise kilo verdiğimiz görebiliyoruz.

Özellikle bayanlarda yedikleri besinler kalça ve basen bölgesinde kilo haline gelir. Çok yağlı besinler ve düzensiz beslenmeler basen bölgesinde selülit oluşmasına ve etin sarkmasına sebep olabiliyor. Bu gibi durumlarda bölgesel zayıflama ürünleri kullanabilirsiniz. Selülit bölgesinde ki sarkıklıkları sıkılaştırmak ve selülitlerin kaybolmasında yardım edebilecek doğal yağlardan bahsetmek istiyorum.

Portakal yağı: liman yağı, portakal yağı, greyfurt yağı gibi turunçgillerden oluşan bitkisel yağları bir arada kullanılırsa hem bölgesel incelme hem de selülit görünümünü yok etmek için oldukça etkili bir çözüm olabilir.

Lavanta yağı: sürüldüğü bölgedeki metabolizmayı hızlandırdığı ve yağları yaktığı için bölgesel zayıflama sürekli olarak kullanılan bitkisel yağdır.yağ1

Yasemin çiçeği yağı: mis gibi kokan yasemin çiçeği sadece kokusuyla değin incelteme özelliği gösteren yağıyla da bölgesel zayıflamak için çok ideal olan yaseminin yağının ham maddesidir. Sadece yağ yakmasıyla kalmayıp selülitede iyi geldiğini, ve yararlıdır da.

Kekik yağı: tam anlamıyla bir termojonik etkiye sahip olan kekik yağı, yağ yakıcı ve inceltici etkisiyle uzmanların tavsiye ettiği bir yağ haline gelmiştir.

Biberiye yağı: sürekli adını duyduğumuz bölgesel zayıflamada en etkili olan bitkisel yağlardan biridir. Biberi yaprağı ve meyvesinin içerisinde yağ yakıcı özellik ve birde metabolizmayı hızlandıran bir takım kimyasallar vardır. Biberiye bitkisinden elde edilen biberiye yağı ise bir takım kimyasalların yağına karışmasıyla oluşur. Biberiye yağının faydası sadece yağ yakma özelliği değil aynı zamanda incelten ve cildi sıkılaştıran etkileri de görülür.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Bu Diyet Hilelerine Dikkat Edin!

Makarna

Makarna Diyeti ile Formunuzu Koruyun!