in

Cazibenizi arttırmak istermisiniz hanımlar ;P

Cazibenizi arttırmak istermisiniz hanımlar ;P

Handi kadın cazibeli olmak istemez ki ve hangi kadın cazibesini arttırmak istemez ki? Buna bir kadın olarak ben cevap vermek istiyorum; tabiki hiç bir kadın, yani her kadın cazibeli olmak ister ;P

Sevgili Arkadaşlarım ve bizi ziyaret eden hanım Arkadaşlarım, işte size cazibenizin tavan yapmasını sağlayacak güzel ve işe yarar öneriler

1)CİLDE IŞILTI

Duştan sonra cildinizi bebe yağı ile nemlendirin.Hafif parlak,güzel nemlendirilmiş bir çift bacaktan daha güzel bir şey olamaz.

2)SAÇI GELİŞİGÜZEL TOPLAYIN

Gelişigüzel yapılan bir topuz,her zaman daha etkili durur.Saçı tepeden toplayın,bol kalacak şekilde bir üstten bir alttan firketelerle hafifçe tutturun.Jilet gibi olmadığı için,parlaklık verecek bir ürün sıkmanıza gerek yok.

3)PARFÜMÜ DOĞRU NOKTAYA SIKIN

Parfümü göğsünüzün ortasına,dizlerin arkasına,dirsek içlerine ve biraz da saçınıza sıkın.

4)DERİN BAKIŞLAR YARATMAK

Göz çevresinde doğal etki yaratmak için gözlerinizin üst ve alt iç kenarlarına yumuşak bir siyah kalem çekip gözlerinizi üçer kere kırpıştırın.

5)NEONLARI DOĞRU KULLANIN

Neon renkler,sezonun trendlerinden biri.Ama doğru kullanırsanız cazibe kazandırıyor.Tepeden tırnağa neon renklere bürünmeyin sakın.Çok zekice ve az miktarda kullanmalısınız bu tonları.

6)DOĞAL KOLYEDEN İYİSİ YOK

Doğal taşlardan oluşan birkaç kolyeyi üst üste takın.Salaş bir tişörtün üzerinde göz alıcı durur.

7)RUJUNUZUN RENGİNİ HAFİFLETİN

Cesur kırmızı bir ruj seksidir.Ama daha cazibeli bir görünüm için mercan ya da kayısı tonundaki rujunuzu parmak uçlarınızla hafifletin ve şeffaf bir parlatıcıyla üzerinden geçin.

8)PEMBEMSİ BİR TENİNİZ OLSUN

Spordan sonra insanın yanaklarında pembelik oluşur ya…İşte o pembeliği krem allıkla yaratabilirsiniz.Allığı parmak uçlarınızla ısıtıp cildinize iyice yedirin.

9)SAÇINIZ KAYGANLAŞSIN

Bazen duş yaparken şampuan yerine sadece krem kullanın.Bazen de duştan 30 dakika önce saçınıza kremle masaj yapın,iyice durulayın.Hafif kaygan,süper seksi saçınız olur.

10)KÜPELERİ UZATIN

Normalden daha uzun küpelerle vücudunuzun en seksi bölgelerinden biri olan boynunuza dikkat çekin.

11)DUDAKLARA ÇEKİCİLİK

Diş fırçanıza biraz soda damlatın ve küçük yuvarlak hareketlerle dudaklarınıza sürün,lekeler yok olur.Sonra da içinde niacin bulunan bir parlatıcı sürün.Böylece dudaklarınıza kan hücum eder,doğal bir kırmızılık oluşur.

12)PARLAK DETAYLARDAN FAYDALANIN

Minik bir pırıltı her zaman göz alıcıdır.Parlak pudranızı,straples elbise giyip omuzlarınıza sürün.Ya da aynı pudrayı,etek giyince dizlerinize sürün.Kristal taşlı bir kolyeyi de saçınıza takabilirsiniz.

13)ALTIN KULLANIN

Birkaç altın bilezik,kolye veya halka küpe,cildinizdeki altın tonlarını ortaya çıkararak yüzünüzün ışıldamasını sağlıyor.Bu da farklı bir cazibe kazandırıyor elbette.

14)CANLI BAKIŞLAR YARATIN

Deniz mavisi,kanarya sarısı,çimen yeşili gibi canlı ve enerjik renkli farlar,yüze aydınlık bir görünüm kazandırıyor.Hatta sonbahara doğru göz kapaklarında daha hafif bir renk kullanabilir,kirpik diplerine lacivert yada kahverengi göz kalemi çekebilirsiniz.

15)TEK OMUZ AÇIKTA

Tişörtlerin,tuniklerin tek omzu açıkta bırakan modellerini seçin.Bir omuz dışarda olduğunda cazibeniz artar.Elbiselerde de tek omuzlu olanları deneyin.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Sarkmış göğüsler için doğal sayılabilecek yöntemler

Parasız Gençleşme ;)