in

Cinsel hayatınıza renk katacak seks sırları

Cinsel hayatınıza renk katacak seks sırları

Daha iyi bir cinsel hayata sahip olmanızı sağlayacak 4 sır nelerdir?

Seks terapisti Georgia Foster ve Beverley Anne Foster şehvetinizi arttırmanın 4 sırrını biliyormuş. Peki bu sırlar neler miş ? İkilinin sex sırları  ‘The 4 Secrets Of Amazing Sex’ (Mükemmel Seksin 4 Sırrı) adlı kitaplarında yayınlandı. Kitabı yazarken seksin zihinsel yönü üzerinde durduklarını belirten uzmanlar, mükemmel bir seks için zihnin de bu olaya iştirak etmesi gerektiği üzerinde duruyorlar.

Harika bir cinsellik için bu 4 sırrı okuyun…

1. BAŞTAN ÇIKARMA

İlk sır, partnerinizle aranızdaki aşk ateşini nasıl devam ettireceğinize değiniyor. Çoğu insan seksi hissetmek için baştan çıkarılmaları gerektiği zannediyor. Bu tamimiyle yanlış! Arzuyu ilk olarak zihnimizde canlandırıyoruz. Sizi neyin heyecanlandırdığını bilmek sizin vazifeniz. Bu nasıl hissettiğinizin farkına varmakla alakalı bir konu. Partneriniz cinsel dürtülerinizi hemen ve kendi başına tetiklemesini beklemeyin.

2. HEYECAN UYANDIRACAK DUYULAR

İkinci sır, tamamen 6 duyumuzla ilgili. Duyma, dokunma, koklama ve tat alma duyularını hatırlayarak, partneriniz ve sizin aranızdaki enerjiyi kavramaya çalışın. Yoğun yaşantımızda çoğu kez 6. hislerimize önem vermeyiz ya da onları görmezden geliriz. Fakat iyi bir cinsel hayata sahip olmak istiyorsak 6 duyumuzu kullanmaya yeniden başlamalıyız. Çünkü onlar olmadan bir cinsel hayat çok donuk ve cansız olur.

3. TESLİM OLMA

Üçüncü sır, kendinizi güvende hissettiğinizde, partnerinize teslim olmak. Birinci ve ikinci sırlar duyularınızı canlı kılar ve zihninizi, cinsel birleşme için hazırlar. Şimdi orada bulunmayı istediğinizi hissetmenize ihtiyacınız var. Böylece zihniniz, partnerinize bağlı olduğunuzu hissetmeye hazır olacak.

4. YANSIMA

4. sır, partnerinizle yaşadığınız geçmiş deneyimleri hatırlayıp, bütün bunları tekrar yaşamak istemenizi hissetmenizle ilgili. Eğer deneyimler kötüyse, insanlar geçmişe olumsuz bir bakış açısıyla bakıp, aynı performansı sergilemekten kaçınıyorlar.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Afrodizyak her zaman uyarmıyor

Cinsel Sağlık için beslenme önerileri