in

Cinsel mutluluğun sırrı doğru dokunuşlarda gizliymiş

Cinsel mutluluğun sırrı doğru dokunuşlarda gizliymiş

Aslında cinsel mutluluk, bir hayal yada o kadar zor değildir. Çiftler biraz gayret ile cinsel hayatlarında hem mutlu olabilir, hemde mutlu edebiliyor. Cinsel mutluluk için ise ilk başta doğru dokunuşlarla partnerini şevke getirmesi gerekiriyor.

Örneğin;

DUDAKLAR
Sevdiğiniz kişinin dudaklarına kondurduğunuz küçücük bir öpücük bazı zamanlar dünyalara bedel hissi veriyor. Hele bir Fransız öpücüğü sizi unutulmaz kılacaktır.

ELLER
Eller vücudun en hassas yerlerindendir. Sevgilinizin ellerine yapacağınız bir masaj onun bütün stresini alacak ve rahatlamasına yardımcı olmanızı sağlayacak. Sevgilinizin parmaklarını dudaklarınız üzerinde gezdirerek onu tahrik bile edebilirsiniz. Onun parmaklarını kendi vücudunuzda gezdirerek hem kendi duygularınızı hem de onunkileri harakete geçirebilirsiniz.

BOYUN
Sevgilinizin boynunu öpmeyi, hatta yumuşakça ısırmayı hiç denediniz mi? Denemediyseniz hemen bir vampir harekatına geçin ve sevgilinizin boynuna doğru yönelin, bakalım neler oluyor!

SAÇ DİPLERİ
Sevgilinizin saçlarını yumuşak dokunuşlarla ensesinden yukarıya doğru hafifçe okşamayı sakın ihmal etmeyin!

KARIN
Karın ve cinsel organ arasında kalan bölge oldukça hassastır. Bu bölgeye yumuşak el masajları yaparsanız sevgiliniz üzerinize saldırmamak için kendisini zor tutacaktır. Krem kullanırsanız el hareketlerinizi daha da yumuşatabilirsiniz. Masajdan sonra göbek deliğine de küçük bir öpücük kondurmayı unutmayın!

KULAKLAR
Kulaklar sadece duymaya yarar sanıyorsanız yanılıyorsunuz! Kulaklara kondurulan ateşli bir Fransız öpücüğü sevgilinize unutulmaz birkaç saniye yaşatacaktır.

AYAK BİLEKLERİ
Çoğu insanın cinsellikte pas geçtiği bölgelerden biri de ayak bilekleridir. Ayak parmaklarına ve bileklere uygulayacağınız rahatlatıcı bir masajla sevgilinizi kolayca baştan çıkarabilirsiniz.

SIRT
Boyundan başlayan dokunuşları yavaş haraketlerle kürek kemiğine doğru kaydırarak önce sevgilinizi rahatlatın. Bu sırada yanaklarına da öpücükler kondurarak onu iyice uçurabilirsiniz. Daha sonra göğüs kafesine doğru ilerlettiğiniz ellerinizle ona öldürücü darbeyi vurun.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Sevişmek güzelleştiriyor · sevişmenin faydaları

69 Çeşit Ateşli Sex Tüyoları