in

Çorba Diyeti

Çorba Diyeti

Bayanlar sizin için harika bir tarifimiz var. Üstelik denenmiş ve tavsiye edilir. Hem yemesi çok güzel hem de oldukça faydalı. Günlük hayatınızı hiç etkilemeyecek ve oldukça hoşunuza da gidecek bir tarif var sırada. Bu soğuk çorba diyeti ile hem formunuzu koruyabilir hem de oldukça başarılı şekilde kilo verebilirsiniz.

Sağlıklı beslenerek kilo vermek ve tabi ki canınızın istediğini yiyerek özellikle sabah kahvaltısında güne iyi başlamak her zaman en iyi olanıdır. Ancak var sayalım ki bu mümkün olmadı. Ve ne yapacaksınız? Nasıl kilo vereceksiniz? İşte size harika bir yöntem. Hem yazın hem de kışın kolaylıkla uygulayabileceğiniz ve bünyenizi yormayacak hem de her insanın ortalama tükettiği her şeyin içinde olduğu harika bir diyet listesi var sırada.

Çorba Tarifi;

nohut, buğday, kuru fasulye bir gün önceden ıslatılıyor. ıslatılan malzemeleri tencereye koyuyoruz ve üzerine su koyuyoruz ama çok değil 1 parmak kadar. bunu ocağa koyuyoruz ve kaynamaya başlayınca 2 dakika sonra altını kapıyoruz soğumasını bekliyoruz. soğuduktan sonra tekrar ocağa koyuyoruz üzerine bu kez göz kararı malzemelerin pişeceği kadar su ekliyoruz ve pişiyoruz.

 

DİYET LİSTESİ:
SABAH: domates, salatalık,peynir 1 tatlı kaşıgı pekmez(yani güzel bi kahvaltı 1 dilim kepek ekmeğiyle)
ÖĞLEN: tarifdeki çorbadan koccaa bi tabak tıka basa yiyebilirsiniz.
AKŞAM: yine tarifdeki çorbadan ama bu kez öğlen yediğiniz porsiyonun yarısı kadar
ARALARDA : çilek,kayısı,erik,elma, yani kalorisi az meyvelerden öğün aralarında acıkıncada yiyebilirsiz bu çorbodan birde 2 litre su tüketmeyi unutmayın

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Taylan Kümeli Diyeti

Keten Tohumunun Faydaları Nelerdir