in

Detoks Kampları hakkında hiç bilmedikleriniz bu yazımızda

Detoks Kampları hakkında hiç bilmedikleriniz bu yazımızda

1 haftanızı kendiniz için ayırmayı düşünüp, bedeninizi maddi ve manevi kirlerinden arındırmanız hayata bakış açınızı değişmek durumda bulunacaktır..

Ahmet Maranki ve eşi Bioenerji ve İgleroterapi uzmanı Ekstrasens Elmas Maranki hocalarımızın sayesinde 2005 yılında Türkiye’de gündeme getirilmeyk istenen Kozmik Bilinç, bugün milyonlarca takipçisiyle yoluna devam dolu dizgin bir şekilde devam ettirmektedir.

Geçen yıllar içinde hocalarımızın dünyada ve Türkiye’de 400′den fazla görüntülü ve sinevizyonlu sağlıklı yaşam konferansları ve yine ulusal ve uluslarası medyada yayınlanan 300’den fazla yazılı ve görsel çalışmaları neticesinde bugünlere gelmiştir.

Kozmik Beden Temizliği Programının esas gayesi fizik yani maddi beden yanında ruh yani manevi hayatımızı da değiştirmeyi amaç edinmiştir. Uygulanan bu temizlik programı neticesinde en azından bugünkünden çok daha iyi durumda olacağımızı ve geleceğe daha farklı ve umutla bakacağımızı düşünebilirsiniz.

1 haftanızı kendinize ayırmanız neticesinde yılların maddi ve manevi kirlerinden arınmanız sizin hayata bakış açınızı değiştirecektir.

Kozmik Beden Temizliği (KBT); astrolojik boyutta ve bütün inançlarda kayıt altına alınmış, dünyanın bütün ülkelerinde bilhassa batıda uygulama alanı bulan ve yılda 2 defa ilkbahar ve sonbaharda ayın çekim kuvvetinden istifade edilerek yapılan bir arınma-detoks programıdır. Beden Temizliği kamplarında uygulanan programın içeriği aşağıdaki gibidir:

ARINMA-DETOKS PROGRAMI

Altı gece yedi gün sürecek olan programımızda her gün sağlıklı yaşamla ilgili kürler ve uygulamalar uzman ve hekimlerimiz kontrolünde yapılacaktır.

ELEKTROPUNKTUR TANI VE ENERJİ ÖLÇME

Programımız Türkiye’de ilk defa Altimed Elektropunktur Tanı-Teşhis ve Enerji Ölçüm Cihazıyla bedenimizdeki 30 hayati organımızın 35 bin detayla incelenebileceğini, aura ve 7 salgı bezinizi-şakranızı görebileceğiniz bir sistem uygulanacaktır. Teşhis neticesinde uzman kontrolünde biorezonans uygulamaları yapılacaktır.

KOZMİK BİTKİSEL KARIŞIM TABLET ÜRÜNLERİ KOZMİK İKSİR

Arınma süresince her gün uygulama programı dahilinde yenilecek, içilecek ve kullanılacak Cosmic bitkisel droglar ve 26 bitkiden oluşmuş, bağışıklık sistemini güçlendirici iksir uzman kontrolünde hizmetinize sunulacaktır.

VÜCUDU TOKSİNLERDEN ARINDIRMA – AYAK DETOKSU

Dünyada pek çok ülkede bu iyonize cihazla bedeninizdeki bütün toksinleri bir kaç seansta ayaklarınızdan atıldığını hayretler içinde görecek ve neden sabahları halsiz kalktığınızın cevabını gözlerinizle müşahede edeceksiniz.

PROFİLAKTİK (TIBBİ) MASAJLA TERAPİ

Tanı teşhis uygulaması sonucu belirlenen rahatsızlığa göre doktor tavsiyesiyle Profilaktik (tıbbi) masaj uygulaması yapılabilecektir. Uygulama ekstra ücrete tabidir. Özel yetiştirilmiş uzman kadın ve erkek masörlerimiz, tıbbi maksatlı boyun, bel ve bütün beden uygulaması olarak hizmet verecektir. Önceden rahatsızlığı olanların randevu almaları gerekmektedir. Boyun ve bel fıtığı, sırt, ayak, göğüs kafesi, el, baş ve bütün bedendeki rahatsızlıklarla ilgili uygulama yapılabilecektir.

ORGANİK GIDALARLA VE ÇAYLARLA BESLENME

Organik olarak üretilmiş arınma programına uygun meyve, su ve çaylarıyla uygulamalar, kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri herkese aynı çeşit menü olarak sunulacaktır. Menüler tamamen arınma programına uygun sebze, meyve, çay ve uygun kuruyemişlerden oluşup, hayvansal hiçbir gıda kullanılmamaktadır.

LAVMAN UYGULAMASI

Her sabah yapılan sulu lavman yine uzman kontrolünde uygulanacaktır.

KOZMİK BİLİM IŞIĞINDA ŞİFALI HAREKETLER

Şifalı Hareketler eşliğinde nefes almayı, duruş ve denge pozisyonlarını, vücudumuzu egzersiz ile desteklemeyi, kaslarımızı geliştirmeyi ve esnetmeyi, enerji merkezlerimizi çalıştırmayı, yoğunlaşmayı ve hayatımıza hareket katmayı öğreniyoruz.

KOZMİK BİLİNÇ SEMİNERLERİ VE SAĞLIKLI YAŞAM KONFERANSI

Akşamları ise, Hocalarımız Prof.Dr. Ahmet Maranki ve Fizyoterapist Elmas Maranki’nin yanı sıra sağlıklı yaşam ve detoks uzmanlarımızın canlı seminerlerini dinleyip suallerinizi sorabileceksiniz.

Bugüne kadar hiç görmediğiniz uzun araştırmalar sonucu Rusya’da ve ABD’de hocalarımız tarafından hazırlanan sağlıklı yaşamla ilgili video görüntülerini de sizlerle paylaşacağız.
Bütün bu saydığımız etkinlikleri gerçekleştireceğimiz kurum henüz belli olmamıştır.

İLK GÜN UYGULAMASI

– Doktor muayenesi (kadın ve erkek aile hekimlerimiz nezaretinde)
– Biorezonansla vücut analizinin belirlenmesi
– Uygulanacak programın tanımı

GÜNLÜK PROGRAM

06:00-08:00 Lavman uygulaması (Odalarda)
08:00-09:00 Kahvaltı (Özel hazırlanmış meyva suları ve organik özel hazırlanmış kozmik yeşil çay)
09:00-10:00 Tabiat yürüyüşü, koşu, egzersiz
10:00-11:00 Termal havuz uygulaması
11:00-13:00 Beden temizliği uygulamaları (Aile hekimi tavsiye ve uzmanların gözetiminde)
– Balneoterapi çamur uygulaması
– Biorezonans
– Hidroterapi veya vakum uygulaması
– Manyetik detoks uygulaması
– Özel gıda kür uygulamaları
13:00-14:00 Öğle uykusu (Kaylule) ve dinlenme
14:00-15:00 Öğle yemeği (1 çeşit sebze çorbası veya haşlaması, salata ve meyveler)
15:00-17:00 Serbest saat (İsteyenlere doğa yürüyüşü) veya beden temizliği uygulamaları
17:00-18:00 Dinlenme, ikindi çayı, organik özel hazırlanmış kozmik yeşil çay ve kuruyemiş)
18:00-19:00 Akşam yemeği (1 çeşit sebze çorbası veya haşlaması, salata ve meyveler)
20:00-21:30 Kozmik bilinç semineri ve çay sohbeti

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

– Her gün kullanılacak arındırma ürünleri, hekim tavsiyesine göre ve uzman kontrolünde uygulanacaktır.

– Her gün hazırlanan özel çaylarla radyasyon, toksinden temizlenme programları olacaktır.

– Cosmic Bitkisel Karışım Tableti (Alfa Alfa, Çörekotu, Spirulina, Yeşilçay, Isırgan, Enginar, Zencefil, Nar Çiçeği)

– Cosmic Bitkisel Karışım iksiri (26 bitkiden oluşmuş sıvı karışım-iksir)

– Arınma suyu (22 bitkiden oluşmuş portakal aromalı detoks-arınma ürün)

– Arınma meyvesi ve suları (Doğal ortamda yetiştirilmiş organik mürdüm eriği ve suyu)

– Termal ve kür uygulamaları uzmanlar kontrolünde yapılacaktır.

– Arınma ve detoks programında ki bütün uygulamalar kanuni prosedüre uygun tesiste, TC. Tarım Bakanlığı’ndan onaylı ve ruhsatlı ürünlerle hekim kontrolünde yapılmaktadır.

– Katılımcılardan Hepatit B ve C testleri istenmektedir. Bu testlerin sonucu Negatif olmalıdır, aksi taktirde kampa kayıt yapılamaz. Negatif sonuçlu testler, otele giriş esnasında Kozmik Beden Temizliği Kampı yetkililerine teslim edilecektir.

– Sigara bıraktırma çalışması uygulandığından programımız uygulamaları mahallinde kapalı alanlarda sigara kullanılmamaktadır.

– Programa katılırken 2 adet mayo veya şortunuzu, terliklerinizi, spor ayakkabınızı ve spor kıyafetinizi yanınızda getirmeyi unutmayınız.

– Beden temizliğine gelecek hastalardan Aspirin ve Coumadin kullananların programdan 5 (beş) gün önce ilaçları bırakmaları rica olunur .

– Etkinliklerimize katılmak istisnai haller dışında zorunludur. Her odada termal su vardır.

– Belirtilen saatler dışında genel havuzlar kullanılamayacaktır.

– Uygulamalarımız beylere ve hanımlara ayrı salonlarda, havuzlarda olacaktır.

– Arınma-detoks programına katılmak için müracaat etmeniz ve müracaatınızın onaylanmasını beklemeniz gerekmektedir.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Bal-gliserin-yumurta ile kırışıklara elveda!

8×4 ile Cennet Gibi Kokun!