in

Disiplin Gerektiren Diyet;

Disiplin Gerektiren Diyet;

Disiplin gerektiren bu diyetimizin kuralları, kaçamağı kabul etmeyen ve ciddi bir programı vardır. Diyette yenmesi gereken yiyecekler ve yenmemeleri gerekenler gayet açık. Bu kurallara uyduktan sonra gerisi zaten kendisi geliyor. Mükemmel bir fiziki görünüş sizi bekliyor. Bu diyetimizde ki temel amaç kahveden uzak tutmak ve ara öğünlerin yoğunluğunu azaltmaktır.

Ciddi bir kilo kaybı meydana gelmektedir. Bu yüzden bu diyetimizi bir aydan fazla uygulamıyoruz. Aksi taktirde istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bunu da vurgulamadan geçmemek gerekir.
Diyetimiz Sayesinde kilo vermek için;

Diyet yapmak size tamamen yasakladıkları besinler, kırmızı soğan hariç soğan, makarna, pirinç, patates, kereviz, acılı baharatlar, bal, glükoz, muz, mısır, kuru meyveler, nişasta ve mısır unu. Ispanak domates, marul, lahana, yukarda da belirttiğimiz gibi kırmızı soğan. İşte bunlar da diyetimizin önerdikleri.

KAHVALTI

İstediğiniz şekilde 2 tane yumurta. Yani ister az pişmiş ister çok pişmiş veya haşlanma şeklinde gibi. 2 dilim pastırma. Fakat imkanlar el vermiyorsa fazla da gereği yok.

 

ÖĞLE YEMEĞİNDE Greyfurt suyu veya greyfurt’un kendisi yarım olarak yenilmelidir. Kendi zevkinize göre fakat yasak olanlar dışında bir salata ve ekmeksiz olarak et, tavuk ve balık yiyebilirsiniz. Tabii bol bol su.

AKŞAM YEMEĞİNDE Greyfurt’un yarımı, yemek hoşunuza gitmiyorsa 1 bardak kadar suyunu için. Ama kesinlikle içilmesi şart. İstediğiniz kıvamda pişmiş et ve ya balık. Ve tabiî ki de su.

Birazcık Ara 1 bardak domates suyu fakat bu hoşunuza gitmez ise diğer bir alternatifimiz olan yağsız süt.

 

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Diyet Yapamayanlara Öneriler

Diyet yaparken nelere dikkat edilmelidir?