in ,

Diyeti Bozan Durumlar!

Diyette iken elimizden geleni yaparız fakat bazen öyle besinleri vardır ki diyetimize gölge düşürmek ister. Kalorisi tahmin edemeyeceğimiz kadar fazladır. Ya da sağlıklı bir diyettesinizdir ama bazı yaptığınız diyet hataları yüzünden diyetiniz yolunda gitmiyordur ve siz bu hataları gözden kaçırıyorsunuzdur. Bizde hem yiyecek, hem de beslenme hatalarını sizler için araştırdık. Bakın neymiş o hatalar;

Salata sosları;

Diyet listelerin vazgeçilmezi olan salatalar farkında olmadan masum olmaktan çıkabilirler. Eğer içerisine fazladan sıvı yağ, hardal, salata sosu, kızartılmış et ilave edersiniz kalori oranı artacaktır.

fransız-salata-sosu

Diyet ürünleri;

Şekeri ve yağı azaltılmış ürünler tüketmek elbette önerilen bir yöntem ama tüketim miktarınıza dikkat etmezseniz bu ürünler pek da masum olmayabilirler.

diyet_urunleri_dikkat

Hızlı yemek yemek;

Yemeğinizi ne kadar yavaş, ne kadar uzun sürede çiğnerseniz, hem sindirim enzimleri salgılanacak, hem doyduğunuzu hissedecek, hem de kilo artışını engellemiş olacaksınız.

Young woman biting into a bread roll

Sıvı kaloriler;

Su dışında içtiğiniz her şeyin bir kalorisi vardır. Bu yüzden meyveli de olsa içecek tüketiminize dikkat etmelisiniz.

alkol_2e4e496d-2e6b-4217-9e1a-3dcd17b32288_1

Dışarıda yemek yemek;

Dışarıda salata yemeyi bile tercih etseniz, masum olmayacaktır çünkü içinde soslar vardır. Bu nedenle seçimleriniz ızgara buğulama tarzı olsun.

yemek_e89aeec9-e13e-4a0f-8e8f-b2c9336fee97_1

Sizde bu beslenme alışkanlıklarını dikkate alarak, kilo verme konusunda büyük ilerlemeler gösterebilirsiniz.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Salata soslarının zararları, salata sosları kilo aldırır mı, diyet ürünleri kilo aldırır mı, hızlı yemek yemenin zararları, hızlı yemek yemek kilo aldırır mı, diyette içecekler, diyette içecekler kilo aldırır mı, sıvı diyeti, dışarıda yemek yemenin zararları, diyetteyken dışarıda neler yenilmelidir.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Ofiste Böyle Beslenin!

Bu Diyet Hilelerine Dikkat Edin!