in

Dünya Yıldızlarının Güzellik sırları

Dünya Yıldızlarının Güzellik sırları

Kimi zaman bir filmde, kimi zaman reklamda, kimi zaman magazin gündemine oturan pürüzsüz ciltli çok güzel dudaklı kimi zaman uzun bacaklı güzellerin sırlarında sıra arkadaşlarım

Hollywood’un ünlü isimlerinin güzellik sırları The Black Book of Hollywood Beauty Secrets adlı kitapta yayınlandı. İşte bazı yıldızların oldukça işine yarayan öneriler..

nicole kidman

Nicole Kidman
Ünyü yıldızın parlak cildinin sırrı; Johnson’s BabyOil… Bu ürünü dudaklarına ellerine ellerine, dirseklerine yumuşatmak için uygulayan güzel oyuncu göz makyajını fikslemek için de bebek yağının oyuncu,
etkili olduğunu belirtiyor.

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker’ın T bölgesi (alın, burun ve çene) oldukça yağlı… Ünlü oyuncu; makyaj yaptığı günler bu bölgenin parladığını hissettiği an kadınlar tuvaletine giderek, klozeti korumak için kullanılan kâğıtlardan bir parça alıp parlamayı sildiğini dile getiriyor. Yumuşak ve hafif olan bu kâğıtlar, cildinizdeki yağı rahatlıkla emerken; makyajı da bozmuyor.

Cindy Crawford

Uzmanlar; saçları her gün yıkamanın zararlı olduğunu dile getirdiği andan itibaren Cindy Crawford da kendine yepyeni bir yöntem geliştirdi. Ünlü model, saçları yağlandığı zaman bigudi ile sarıp, bone takarak ılık suda yıkandığını dile getiriyor. Crawford’a göre sıcak suyun buharı saçtaki yağın akmasını ve yoğunluk kazanmasını sağlıyor.

Teri Hatcher

Teri Hatcher, genellikle bu gibi durumlarda küveti sıcak suyla doldurduğunu, içine bir kadeh şarap döktüğünü ve yirmi dakikada içinde yattığını dile getiriyor. Üzümün bileşiminde yer alan polyphenoller bağışık sisteminizin daha hızlı çalışmasını sağlarken, cilde de sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

Emmy Rossum

Hollywood’un genç yıldızlarından Emmy Rossum, verdiği her röportajda bembeyaz dişleriyle dikkat çekiyor. ‘Kahveye hayır’ diyemediği ya da öğle yemeğinde bir kadeh kırmızı şarap içtiği zaman, dişlerinde meydana gelen sararmalardan hidrojen peroksit sayesinde kurtulduğunu dile getiren Rossum, tadı çok kötü olsa da bu maddenin beyazlatıcı etkisinden vazgeçemiyor.

Evan Rache Wood

Evan Rache Wood, kusursuz cildini korumak için sık sık limon bakımı uyguluyor. Genç oyuncu yüzünde sivilce belirse hemen limon suyu sürdüğünü ve işe yaradığını belirtiyor.

Jessica Biel

Jessica Biel, cildini korumak için şeker maskesi uygulamaktan çok hoşlandığını ama hiçbir zaman oldukça pahalı olan bu maskelerden satın almadığını dile getiriyor. Hazır maskeler satın almak yerine, evde hazırladığı kesme şekeri maskesiyle cildini temizliyor. 1 küp şekeri ya da 1 çay kaşığı toz şekeri eriterek temizleyicisine ekliyor ve yumuşak hareketler uygulayarak pamukla yüzünü siliyor.

Kate Hudson

Kate Hudson da canlı ve enerjik görünmesinin sırrını annesi Goldie Havvn’dan öğrendiğini dile getiriyor. Göz altı kremi kullanmak yerine, tıpkı annesinin yaptığı gibi sabahları bir kâsenin içine buz dolduruyor ve daha sonra yüzümü o buzların suyu ile yıkıyor. Böylece göz altı şişliklerinden kurtuluyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Mezolifting nedir, Mezolifting ne işe yarar, Mezolifting özellikleri

Bu yaz göz farlarında moda olan şeyler