in ,

Düz Bir Karına Sizde Sahip Olabilirsiniz

timthumbTüm vücut olarak olsun, bölgesel olarak olsun zayıflamak hepimizin hayali,  fakat bu süreç bilindiği üzere hiç de kolay bir süreç değil ama yapılması gereken önemli noktaları bilirsek ve de uygularsak, bu işten karlı çıkmak hiç de zor değil. En çok gelen şikâyetler arasında, karın ve karınlarını artık düz bir şekilde görmek isteyen insanlar yer alıyor.

Peki, neler yapabiliriz yıllardır bizimle birlikte yaşayan bu karnımızı dümdüz yapmak için ve işte öneriler;

Meyve ve sebze yiyin;

Özellikle bol bol turunçgil yiyin. İnce bir bele sahip olmak için, ekmek yerine şeker içeren sebze ve meyvelerden tüketin. Zengin C vitamini antioksidan içeren lifli yiyecekler, uzun süre tok hissetmenizi sağlar ve bel çevrenizdeki yağ depolanmasını azaltır. Havuç, taze meyve suyu ve C vitamini bakımından zengin meyve ve sebzeler tüketebilirsiniz.

Protein alın:

Bu yiyecekler enerji verir ve zayıflamanıza yardımcı olur. Aşırı protein tüketimi ise, fazla kalsiyum kaybına sebep olarak, böbrekleriniz açısından zararlı olabilir. Eğer günde 2000 kalori ile besleniyorsanız, bunun 500 kalori olmalıdır.

Doğru yağlarla beslenin:

Zeytinyağı gibi doymamış yağlarla beslendiğiniz de daha zayıf kalırsınız ve daha kolay zayıflarsınız. Omega 3 içeren balık ve ceviz yiyebilirsiniz. Omega 6 içeren mısır yağı, tahıllar, fırında pişen yiyecekler, yumurtalar karın bölgesinde yağ oluşumuna neden olabilir.

Bu besinler ve beslenme şekilleri ile karın bölgenize veda edebilir ve dümdüz bir karına sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki sözcüklerden sitemize ulaştınız:

Karın eriten diyet, diyet seçenekleri, sağlıklı diyet ile zayıflama, diyette besinler, zararlı besinler, zararlı diyetler, şok diyetler, hızlı kilo verdiren diyetler, diyet örnekleri, diyetlerde başarı hikayeleri, başarılı olan diyetler, yabancı diyetler, yabancı diyetisyenler

 

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Beyonce Limonata Diyeti İle Form Tutun

Muhteşem Düğün Pastaları