in ,

En iyi bölgesel zayıflama yöntemleri

Bayanların en büyük sorunlarından birisi de bir çok yağın belli bölgede toplanması ve şiş gibi durup kilolu görünümü ortaya
çıkarmasıdır. Bayanların büyük bir bölümü bu durumda kurtulabilmek için büyük çabalar göstermekte ancak kimisi başarılı olamamaktadır. Başarısızlık kişileri yıldırmakta ve sürekli olarak aynı kilo ile yaşamaya muhtaç bırakmaktadır. Ancak başarılı olacağına inandıktan sonra bu kiloları ortadan kaldırabilmek bir hayli mümkündür. Sizlere bu noktada aşağıda sunacağımız yöntemleri uygulayarak başarı sağlama ihtimalinizi yükseltebilirsiniz.

Yediklerinizi inceleyin

Yediğiniz şeyler sizlere hep yediğiniz şeyler olarak standart gelebilir. Fakat her yediğiniz şeyin bünyenize bağlı olarak farklı etkileri olacaktır. Yediğiniz şeyleri ve kendinizde oluşan değişiklerin ne olduğunu inceleyerek nelerin size kilo yaptığını tespit edebilirsiniz.

Susamadan su için

Su kilo verebilmek için bir yöntem değildir fakat uzmanlar tarafından kilo vermeye yardımcı olduğu bilinmektedir. Su içmek için susamayı beklemeyin ve mutlaka yanınızda su bulundurun. Su metabolizmanızı hızlandıracak ve bu sayede kilo vermenizi hızlandıracaktır.

Fazla hareket etmekten kaçmayın

Gün içinde yediğiniz şeylerin yanı sıra hiç bir şekilde hareket etmiyorsanız bu kilo almanız için büyük bir sebeptir. İlla ki bir spor programı yapmanıza gerek yok. Gün içinde yaptığınız hareket miktarını arttırarak spor yapmış sayılabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarına daha ilerideki duraklarda binerek yürüme mesafenizi arttırabilir ya da asansör kullanmaktan kaçınarak merdivenleri tercih edebilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Dengeli Beslenme Zayıflatır mı?

Neden Kilo Veremiyorum?