in

Evde Spor Hareketleri

Evde Spor Hareketleri

Günlük hayatınıza sporu katmanız sizin için en güzel zayıflama yolu olacaktır. Hem daha faydalı olacak şekilde vücudunuzun görünümünü düzeltebilir hem de sağlıklı olarak kilo verebilirsiniz.

Sizin için hareket kısıtlaması, sağlıklı beslenme ve daha fazlası için burada yer alan egzersiz kurallarına uyarsanız işte sizin için harika yöntemler. Evde spor hareketleri yaparak daha kolay kilo verebilir ve güzelliğinizi koruyabilirsiniz.

 

Her sabahları uyandığınız zaman 10 adet mekik çekebilirsiniz. Böylece karın kaslarınızı harekete geçirir ve tüm gün boyunca hareket etmelerini sağlarsınız. Aynı şekilde akşam evinize geldiğiniz zaman yatmadan yarım saat önce 10 tane daha mekik çekmeniz, tüm gün yediğiniz yiyeceklerin yağ yapmasını engeller ve siz uyurken bile yağ yakmanızı sağlar. Bu hareketlerle birlikte sizlere tavsiyem mümkün olduğunca araba ve asansör kullanmamanızdır. Bunu söylememde ki amaç, yürüdükçe karın kaslarınız çalışır ve göbek çevresindeki yağları harekete geçirir.

 

Aynı zamanda asansör yerine merdivenleri kullanmanız bacaklarınızı çalıştıracağı gibi aynı anda karın kaslarınızı çalıştıracaktır. Böylece göbek ve karın bölgesindeki yağları eritebilirsiniz. Bunu sadece birkaç gün yapmak değil de, düzenlik olarak her gün yapmanız daha mantıklı olacaktır. İlk bir hafta bu size çok yorucu gelse de, bir haftadan sonra bu duruma alışacaksınız. Ayrıca göbek ve karın eritmede başarılı olacaksınız. Sadece karın ve göbek eritme için değil, aynı zamanda ciğerlerinizin açılması içinde bir sebep olacaktır.

 

Kısacası, karın kaslarımızı çalıştırmak kilo vermemizde ve bununla beraber göbek ve karın eritmede son derece etkili olacaktır. Egzersiz bir hayat sizleri aşır kiloya ve yağlı bir vücuda sürükleyecektir.  Bu yüzden tavsiyem her gün düzenli olarak egzersiz yapmanız ve bu egzersizleri eksiksiz olarak devam ettirmenizdir. Bu egzersizlerin neler olduğunu da daha detaylı olarak aşağıda görebilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

2013 Diyet Trendleri

Taylan Kümeli Diyeti