in

Fazlalıklarınızdan Kurtulmak için Geç Değil!

karbonat-cayi

Kilo vermek sizin için de tabu olarak mı gözüküyor? Fazla kilolarınızla yaşamaya alıştınız ve bundan sonra da bu şekilde kalmaya kararlı mısınız? Yani yenilgiyi baştan kabul ediyorsunuz öyle mi? O zaman bundan sonraki kısımları yenilgiyi kabul edemeyenlerin okumasını öneriyoruz. Çünkü henüz hiçbir şey bitmedi. Aşırı kilo alımı önüne geçilemeyecek bir durum değildir ve asla bu kilolarla yaşamaya mahkum değilsiniz. Her şeyden önce ne istediğinize, nasıl olmak istediğinize karar vermeli ve bundan sonraki yaşam planlamanızı ona göre yapmalısınız.

Zayıf ve fit görünümlü bir bedene sahip olmak istiyorsanız her şeyden önce irade sağlamalısınız. Koca bir dilim pastanın tamamını yediğinizde de, sadece tek bir lokma aldığınızda da ağzınızda kalacak tadın aynı olacağını unutmayın. İştahınızı kapatma yöntemlerini denemeye başlayın ve bol su tüketin. Tabi ki bu süreçte tamamen bitkisel içeriğe sahip olduğu için Karbonat çayı da tercihleriniz arasında yerini alabilir. İştahınızı kapatma yoluna gittikten sonra düzenli beslenmeye başlamalısınız. Günün belirli bir saatinden sonra yemek yememe durumundan artık hiç bahsetme gereği duymuyoruz bile. Et ağırlıklı, bol yağlı ve fast-food besinler yerine sebze ağırlıklı beslenmelisiniz. Unutmayın, ne yerseniz bedeniniz yediğiniz şeye bürünecektir. Birbirinden taze ve sağlıklı sebzeleri tükettiğinizde kısa süre içerisinde sağlıklı ve taze bir bedene sahip olduğunu göreceksiniz.

Light beslenmeyi alışkanlık haline getirin ve bunun yanı sıra sporu asla ihmal etmeyin. Kısa mesafeleri yürüyerek gidip gelme, merdivenleri kullanma, market alışverişlerinde en kısa yolu değil, en uzun yolu seçme gibi unsurlar sonrasında kilo vermeye başladığınızı göreceksiniz. Karbonat zayıflama çayı da bu konuda kesinlikle iyi bir yardımcı olacaktır. Kalıcı ve sağlıklı kilo vermek için henüz geç olmadığını unutmayın!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Kilo Vermeye Yardımcı Yeşil Kahvenin Etkileri

Kilo Vermek için Şekerden Vazgeçin!