in

Göbek kıllarından kurtulmanın yolları

Göbek kıllarından kurtulmanın yolları

Yazın korkulu rüyası olan göbek kıllarından kurtulmanın yolunu söylesek herhalde herkes damlar yazımıza Hadi o zaman koşun gelin yazımıza bu mucize etkisi yöntemi hep birlikde çinceleyelim ve kurtulalım yazı mutlu bahtiyar bir şekilde geçirelim

Sizlerde göbek kıllarından müzdaripseniz, en azından bir zamanlar bulunan kıllardan kurtulma yolunu buldu iseniz, yazımıza yorum yaparak diğer arkadaşlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Aslında kullanacağınız yöntemler şunlar arkadaşlarım, cımbızla almak, bioder kullanmak, oksijenli su kullanmak vs vs ne yaparsanız yapın yinede çıkacağını göreceksiniz. Bu tür durumda kılları sarartmak en mantıklısı gibi geliyor banada. Sir ağdada kullanabilirsiniz. İğneli epilasyon için duyduğum kadarı ile daha iyi sonuçlar alınıyormuş. Yinede bu işi yapan epilasyon merkezlerinden daha sağlıklı bilgiler alabilirsiniz.Bundanda sonuç alamam diye uğraşanlar için lazer epilasyon öneriyoruz. Eğer hormonal bir sorununuz yok sa ( ki testinizi yaptırıp doktora sorabilirsiniz ) en iyisi lazer epilasyondur arkadaşlarım.

Bu konu hakkında bilgisi olan ve birşeyler paylaşmak isteyen Melekler’imizin konuya yorumlarını yazmalarını rica ediyoruz .

Sağlıklı ve kılsız günler arkadaşlarım.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Lazer epilasyon ile göbek kıllarından kurtulma

Bitkilerle selülit giderme