in

Gögüslerinize Botoks Yapabilirsiniz.

Gögüslerinize Botoks Yapabilirsiniz.

Artık Göğüslerinize de botoks uygulatabilirsiniz.

Alındaki ince çizgiler ve şu meşhur kaz ayaklarından kurtulmak için botoks uygulandığını biliyorduk, hatta bildiklerimizden sıkılmaya başlamıştık ki yeni bir haber imdadımıza yetişti: Botoks artık göğüslere de uygulanabiliyor ve sarkmış dekolte bölgesinde çok başarılı sonuçlar veriyor.

Sadece yarım saat süren tedavi özellikle, hamilelik sonrası formuna kavuşmak için bıçak altına yatmaya vakti olmayan genç anne ler arasında son derece popüler olmaya başladı.

Doktorlar, İngiltere’de tek seansı 1000 sterlin olan göğüs botoks unun düzenli aralıklarla tekrarlanması yerine kalıcı bir çözüm olan ameliyata kadar uygulanabilecek bir özgüven desteği olarak kullanılmasını tavsiye ediyorlar.

Transform adında bir estetik ameliyat kliniği zinciri sahibi olan Sach Mohan; yeni anne lerin ‘Breastox’a (göğüs botoks una verilen isim bu) yöntemine doğumdan sonra en az üç ay geçmesini beklemelerini öneriyor.

Göğüse yapılan botoks uygulamalarında anestezi için bir krem uygulandıktan sonra, hastanın minör göğüs kasına 12 iğne vuruluyor. Bu kasın ‘donması’ arkadaki diğer kasların güçlenmesine yol açıyor, böylelikle de göğüsleri kaldırmaları için onlara bir destek vermiş oluyor.

Yüzdeki yaşlılık emarelerini yok etmeye yarayan botoks un başka kullanım alanları da var. Aşırı terleme, diş gıcırdatmalarının önlenmesinde kullanılan yöntem son zamanlarda migren tedavisi ve inmenin yol açtığı hasarı azaltmak konusunda da umut vaadediyor!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Cilt Bakımı İçin Süper Kompresler

Büyükannelerin Bitkisel Güzellik İksirleri