in

Gözaltı morlukları neden oluşur ve sebepleri

Gözaltı morlukları neden oluşur ve sebepleri

Herkese Merhaba ;

Göz altı morlukları sorunu genel anlamda kalıtsaldır ve kişinin fiziksel durumlarında değişiklik gösterebilirler. Göz altı morlukları doğuştan yada göz torbası çevresinde oluşan kan damarlarının ciltte yakın bulunması veya göz çevresindeki damarlarda yağ torbalanması sebebi ile kan dolaşımının kötü olmasından dolayı oluşan bir görüntü bozukluğu olarak bilinir. Ayrıca göz altı morlukları bir diğer sebebide cildimize renk veren hücrelerin çokluğundan oluşan bir problemde olması ihtimaldir. Göz altı morukları sonradan oluşuyor ise bunlar genelde aşırı yorgunluk, stres, alkol, uyuşturucu ve sigara kullanımı ile açıklanabilir ve bu etmenler göz altı morlukları artmasında sebep olabilir. Göz altı morlukları için göz etrafına uygulanan bazı faydasız krem ve botox malzemeleri göz altı morukları artmasına sebep olabilir.

Bu göz altı morlukları ve göz kırışıklıkları uygun bir cerrah ve uygun bir tedavi ile giderilebilme şansına sahiptir.

Göz altı morlukları için göz çevresi hücrelerini yenilemekte olan ve dolaşımı hızlandıran kozmetik malzemeler göz altı morlukları azaltır ama kalıcı olmaz. Göz altı morluklarına bitkisel çözüm olarak sunulan ürünlerde kalıcı değildir.kadinca.net

Göz altı morlukları sorunu için tavsiye edilen medikal estetik uygulaması lazer tedavisi, cerrahi işlem ise göz kapağı estetik operasyonlarıdır. Göz altı morlukları sorunu yaşayan kişinin durumuna bağlı herhangi birini uygulayarak kişiyi göz altı morlukları sorunundan kurtarabilmek mümkün olmaktadır.

Göz altı morlukları lazer tedavisinde bazen 3-4 seans üstüste tedaviye gidilmesi gerekebilir.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Kırışıklıklara çözüm arıyorsanız bozdolabına koşun

Evet sonunda bulda oldu Sperm gençleştiriyor!