in

Göze hoş gelen ve harika dekolteler mi istiyorsunuz ?

Göze hoş gelen ve harika dekolteler mi istiyorsunuz ?

Dekoltesi mükemmel görünen bayanlar, göğüsleri sizinkinden çok mu da büyük diye düşünüyordunuz ? yanılıyorsunuz… Nedeni ise onlarında göğüsleri küçük vede göründüğü kadar mükemmel olduğu söylenemez. Sadece birazdan yazımızda göreceksiniz, uzmanların uyguladığı dekolte sırları ile alakası olduğunu…

Şayet Bunun nasıl olduğunu çok merak ediyoriseniz, uzmanların verdiği birkaç basit tavsiyeye bir göz atın derim.

Hazırlık: Göğüslerinizi alttan destekleyen sutyeninizi takın. Elinize bir tanesi teninizden bir ton daha koyu, diğeri ise hafif ve parıltılı olmak üzere iki adet bronzlaştırıcı pudra ve bir pudra fırçası alın.

Teknik
1. Koyu renkli pudrayı sütyen askınızın dibindeki noktadan başlayarak dekoltenizin en alt noktasına kadar uygulayın. Diğer tarafta da aynısını tekrar edin. Bu yarım ay biçiminde uyguladığınız pudra göğüs hatlarınızı ortaya çıkararak daha yuvarlak ve çekici görünmelerini sağlar.
2. Şimdi c pudrayı iki göğsünüzün tam ortasına yukarıdan aşağıya doğru uygulayın. Simli olan bu pudra ışığı yansıtarak dekoltenizin derinleşmesini ve göğüslerinizin daha büyük görünmesini sağlayacaktır. Bu rengi köprücük kemiğinize de sürmenizde fayda var.
3. Son olarak pudra fırçanızı bir kağıt havlu yardımıyla temizleyin. Ardından keskin hatlara sahip pudra izlerini yok etmek için pudra fırçasını nazik ve yuvarlak hareketlerle dekoltenizde gezdirin. Aynada kendinize bir bakın. Göğüslerinizin daha dik göründüğünü fark edeceksiniz.

Üç Saniyede Daha Büyük
Göğüslerin şeklini ortaya çıkarmak için her zaman vaktiniz olmayabilir. Böyle durumlarda üzerinizde yakası açık bir tişört varsa, evden çıkmadan önce dekolte bölgenize bir miktar bronzlaştırıcı pudra uygulayın. Cildiniz tüm bakışları üzerine çekecektir.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Evet sonunda bulda oldu Sperm gençleştiriyor!

Seksi görünerek sevgilinizin aklını almak ister misiniz ?