in

Gülben ergen güzelli sırları ile güzelleşin

Gülben ergen güzelli sırları ile güzelleşin

Pahalı kozmetikleri kullanmanın yerine, doğadan gelen bitkisel ürünlere öncelik veren Gülben Ergen, güzelliğinin sırrını bizler ile paylaştı bizlerde bu bilgileri siz Sevgili idealdiyet.com Kullanıcılarımız ile paylaşacağız.

Vatan gazetesinde yer alan habere göre Gülben Ergen, normalde portakal, greyfurt ya da havuç suyu tercih ediyor, sürekli sebze yiyor ve mutlaka ıhlamur ve nane çayı gibi bitki çayları içiyor, nane, maydanozu kaynatıp demliyor… Ergen, vejetaryen olmasa da çok az miktarda et tüketiyor, ve onun için en önemli bakım beslenmeyle başlıyor. Bakımı için marka kozmetikler yerine daha doğal ürünleri tercih eden Ergen, beslenirken de hayvansal gıdalar yerine toprağın bize verdiği sebze ve meyveleri tüketiyor.

Vücudu için bitkisel yağlardan kendisi özel karışımlar yaparak yıllara meydan okuyor… Ergen, kayısı, badem, portakal ve nane yağını karıştırıp vücudu için kullanıyor. Yüzüne ise haftada bir peeling ve nem maskesi yapıyor. Saçlarına da hafta 2 kez kekik yağı, ceviz yağı, (ampul) Bepanten, susam yağı ve badem yağını karıştırarak bir gece öncesi bakım yapıyor. Böylece saçlarını çevrenin zararlı etkilerine karşı korumuş oluyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Kuruyan göz çevresine çözüm

Şok masajlar ile güzelleşin