in

Güzelliğiniz için kullanabileceğiniz ürünler

Güzelliğiniz için kullanabileceğiniz ürünler

Hepize Merhaba Sevgili idealdiyet.com Kullanıcılarımız

Malum yaz mevsimi geldi ve hepimiz gayet güzel olmayı isteriz. Bunun için bir sürü ürüne para veririz ama genelde hepsi fos çıkar. Fos çıkmayacak ürünleri ise yazımızda bulacaksınız.

Güneşle barışın
İster plajda ister havuzda ister şehirde olun Piz Buin size güneş ışınlarını içine alan bir koruma ve sağlıkla parlayan güzel bir cilt sunuyor. Size de güneşin kötü etkilerine karşı tam korunduğunuzu bilmenin güvenini hissetmek kalıyor.
Serin dudaklar
Sıcak yaz günlerinde capcanlı dudaklar ile dolaşmak istiyorsanız ısıdan kuruyan dudaklarınızı nemlendirmek için Blistex’in Lip Splash SPF15-Bilyeli Dudak Nemlendiricisi’ni kullanın. Ürün dudaklarınıza ihtiyacı olan nemi sağlayarak serinletiyor.
İkisi bir arada
Sally Hansen Tüy Azaltıcı ve Bronzlaştırıcı Etkili Günlük Nemlendirici vücudunuzu nemlendirmenin yanı sıra teninize tatlı bir bronzluk sağlıyor. Tatil sonrasında güneşin verdiği doğal bronzluğu daha da kalıcı kılıyor. Ayrıca tüylerin çıkmasını da yavaşlatıyor.
Saç ve vücut için…
NUXE Huile Prodigieuse-Çok Amaçlı Kuru Yağ saten yumuşaklığında bir cilt ve ipeksi saçlar için besleyici onarıcı ve yumuşatıcı etkiye sahip. Yüz vücut ve saçlarda kullanılabilen ürün altı değerli bitki yağından oluşuyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Evde duş kremi nasıl yapılır ?

Çok kısa sürede 15 dakikada çok güzel bacaklara sahip olun