in

Güzellik için kullanulabilecek güzellik ürünleri

Güzellik için kullanulabilecek güzellik ürünleri

Bu yaz güzelliğinize güzellik katmanız için bir takım güzellik ürünleri almayı isterseniz bu yaımızı okudukdan hemen sonra almanızı öneriyorum  

Güneşle barışın
İster plajda ister havuzda ister şehirde olun Piz Buin size güneş ışınlarını içine alan bir koruma ve sağlıkla parlayan güzel bir cilt sunuyor. Size de güneşin kötü etkilerine karşı tam korunduğunuzu bilmenin güvenini hissetmek kalıyor.
Serin dudaklar
Sıcak yaz günlerinde capcanlı dudaklar ile dolaşmak istiyorsanız ısıdan kuruyan dudaklarınızı nemlendirmek için Blistex’in Lip Splash SPF15-Bilyeli Dudak Nemlendiricisi’ni kullanın. Ürün dudaklarınıza ihtiyacı olan nemi sağlayarak serinletiyor.
İkisi bir arada
Sally Hansen Tüy Azaltıcı ve Bronzlaştırıcı Etkili Günlük Nemlendirici vücudunuzu nemlendirmenin yanı sıra teninize tatlı bir bronzluk sağlıyor. Tatil sonrasında güneşin verdiği doğal bronzluğu daha da kalıcı kılıyor. Ayrıca tüylerin çıkmasını da yavaşlatıyor.
Saç ve vücut için…
NUXE Huile Prodigieuse-Çok Amaçlı Kuru Yağ saten yumuşaklığında bir cilt ve ipeksi saçlar için besleyici onarıcı ve yumuşatıcı etkiye sahip. Yüz vücut ve saçlarda kullanılabilen ürün altı değerli bitki yağından oluşuyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Uyurken gzelleşmenin yöntemleri

Ayaklarınıza özel harika bakım tavsiyeleri