in

Hadise’nin diyetisyeni moda oldu

Ünlü kadınları daha zayıf gösteren fotoğraf hilesi ‘photoshop’ out, Şeyda Coşkun in oldu… Son günlerde verdikleri kilolarla gündeme gelen Hadise ve Gülşen’i zayıflatan ismin Coşkun olduğu ortaya çıktı. İki ünlü şarkıcının zayıflama formülünü öğrenen Sibel Can da kararını verdi. Yıllardır başı fazla kilolarıyla dertte olan Can, yaz sonunda Şeyda Coşkun’un kapısını çalacak.

1 AYLIK BEDEL; 3 BİN EURO!
Güzel şarkıcı, Coşkun sayesinde tıpkı Hadise ve Gülşen gibi kısa sürede zayıflamayı amaçlıyor. Her müşterisi için ayrı bir diyet programı hazırlayan ve kilo verdireceği kişilere yaşam koçluğu da yapan Şeyda Coşkun’un aylık ücreti ise 3 bin euro. Coşkun’un bu ücretine müşterilerine hazırlayıp gönderdiği yemekler dahil.

50 GÜNDE 13 KiLO VERDi
Sabahları yulaf, omlet yiyor ya da peynirli kahvaltı yapıyor. Karbonhidrat ile proteini karıştırmıyor. Bol bol sebze yemeği tüketiyor. Yanında mutlaka yoğurt yiyor. Sabah yulaf yiyorsa, öğlen sebze yemeği ve yoğurt, akşam ızgara et yiyor. Ara öğünlerde ise ayran ve ve bitki çayları içiyor. Beden eğitimi bölümü mezunu olan Şeyda Coşkun, Mehmet Ali Erbil’in baldızı olarak tanındı.

GÜLŞEN NASIL ZAYIFLADI
* Sabahları bazen meyveyoğurt, bazen müsli, bazen yumurta beyazıyla yapılmış omlet tüketiyor.* İşlem görmemiş esmer makarna yemiyor.* Asla karbonhidratla protein karıştırmıyor. Esmer de olsa kıymalı makarna diyet listesinin yasaklısı.* Gülşen gibi zayıflamak istiyorsanız; 1 günü protein, 1 günü pirinç günü ilan edebilirsiniz: Protein gününde, 3 öğünde de protein dışında bir şey yenmiyor. *Sabah 3 yumurta beyazıyla yapılmış mantarlı omlet, öğle-akşam ızgara balık veya tavuk yeniyor.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Sağlıklı zayıflık için bol bol tavuk eti

Tartıdaki bu rakamlar neden