in

Haftada 2 Kilo Verme Diyeti

Haftada 2 Kilo Verme Diyeti

 

Sağlıklı bir şekilde Haftada 2 kilo verebilirisiniz. Diyet yapmak için sadece Boğazınızdan kısmayın yürüyüş yapın bol bol su için şekerleme tuz gibi maddeleri minimuma indirin kendinizi toparlamaya başladığınızı fark ediceksiniz. Haftada 2 Kilo verme diyeti denenmiş bir Formül olup faydasını gördüğünüzde sevdiklerinize çekinmeden tavsiye edebileceğiniz mükemmel bir diyet. Şunu Unutmayın Haftada 5 Kilo, Haftada 6 kilo, Haftada 7 kilo gibi saçma sapan diyetlere kanmayın. Vucüdunuz Dengeli bir şekilde besin istediğinin fardında olun sağlığınızı riske atmayın.

Sağlıklı bir diyet için Haftada 2 Kilo verme diyeti

1 haftada 2 kilo Diyeti Beslenme listesi

Bir hafta boyunca 3 ana ve 3 ara olmak üzere altı öğün beslenebiliriz. Hafif, yağsız, hazır yiyeceklerden uzak, karbonhidrat içermeyen besinler tüketerek ıstediğimiz kiloya inebiliriz. Akşam yemekleri hafif olmalı, sebze ve meyve ağırlıklı beslenilmeli. Yeşil yapraklı sebzelerde iştah kapatıcı C ve E vitamini açısından zengin olduklarından dolayı bedenimizi yorgun hissetmeyeceğiz. Taze nane ve maydanozu akşamları otururken limon ile bırlikte tüketilmelidir. Nanede iştah kapatıcı özellik olduğundan dolayı acıktırmayacaktır.

1 haftada 2 kilo nasıl verilir Öğünler

Günde içeceğimiz iki fincan yeşil çay yağ yakımında ve metabolizmayı hızlandırma açısından faydalı olacaktır. Öğlen öğünümüzde ton balıklı salatayı tercih edebiliriz. Gün içerisinde içilecek su miktarıda çok önemlidir. İki litre su içimi tok kalmamızı sağlayacak, kolay acıktırmayacaktır. Bizler kendi metabolizmamızı bilir ve ona göre beslenirsek, hayat boyu kilo probleminden kurtuluruz. Acil zayıflama durumlarında bu öneriler çok faydalı olacaktır. Ama zayıflarken en önemli husus olan egzersizlerimizi unutmayalım. İster yürüyüş olsun ister koşu olsun, spor yapmayı ihmal etmeyelim. Öğünlerimizi atlamayalım ve bol su içmeyi ihmal etmeyelim. Kilo vermek kaçınılmaz olacaktır.bunları yaparsanız 1 haftada 2 kilo verebilirsiniz.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Loading…

0

Comments

0 comments

Karatay Diyeti

A Kan Grubuna Göre Diyet Listesi