in

Herkese yakışan allık: Nars Orgasm

Çok az kozmetik malzemesi her tene uyum sağlar… Her cilt tipine her cilt rengine uyum sağlayan tonlar bulmak zordur. Her ne kadar tenimizin rengi doğuştan belli olsa da mevsimler sayesinde ufak cilt tonu farklılıkları yaşarız. Bu nedenle hem kış hem de yazın kullandığımız fondötenlerimiz, pudralarımız, allıklarımız ve Terracotta’larımız farklıdır.

İşte hem yazın hem de kışın rahalıkla kullanacağınız bir allıktan söz etmek istiyoruz! Nars’ın yıllar önce piyasaya sunduğu Orgasm isimli allığı hala ilk günkü kadar fazla tercih ediliyor. Bunun tek bir sebebi var her cilt tonuna mükemmelce uyum sağlaması. Makyaj artistleri kozmetik malzemeleri seçerken sadece cilt tenimizi değil gözlerimizin ve saçlarımızında rengini dikkate almamız gerektiğini söylüyor. Nars’ın Orgasm allığı hem esmer, hem kumral hem de sarışınlara çok yakışıyor.

İçinde bulunan altın ışıltılarıyla hem bronz, hem de süt beyazı tende kusursuz duran allık, pembe ve şeftali tonlarında olduğu için allıklar arasında bir numarada gösterilecek cinsten. Üstelik toz yapıda olduğu içinde kolayca uygulanıyor. Eğer yuvarlak ve doğal bir dokunuş yapmak istiyorsanız yuvarlak hatlı bir fırçayla istediğiniz görünümü saniyeler içinde yaratabilirsiniz.

Biz bu yaz da Nars’tan vazgeçmeyeceğiz. Ya siz?

Nars Orgasm allığın fiyatı: 78 TL

womenist

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Michael Kors makyaj koleksiyonu

Selülit kremi nasıl seçilir