in

Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Hava koşulları, yanlış beslenme ve saça uygulanan kimyasallar yüzünden saçlarımız gün ve gün yıpranır ve solar. Buna bağlı olarak saçlarımızda ki uzama durur ya da yavaşlar.

uzunsac

Fakat günümüzde çoğu bayan uzun saçlara sahip olmak istiyor. Saç uzatmanın hızlı yöntemleri sürekli aranıyor ve uygulanıyor. Bizlerde sizin için hızlı saç uzatma yöntemleri paylaşacağız. Sizlere çok masraf çıkartmayacak aynı zamanda evinizde, rahat bir ortamda istediğiniz gibi saçlarınızı hızla uzatabilme fırsatı sunacağız.

Vücut sağlığımızla, ruh sağlığımızla ilgili her hastalığın tedavisini artık doğal yollarda arar olduk. Her şeyin doğal yollarını bulmaya çalışıyor, bitkisel yöntemler deniyoruz. Sıra geldi sürekli istediğimiz tedavi yöntemini saçlarımızda uygulamaya.

Saçlarınızı hızla uzatmak için ihtiyacınız olan malzemeler; 2 kaşık çam terebentin ve bitkisel şampuan.

Hazırlanış : 2 kaşık çam terebentini şampuanınızın içine koyup karıştırın.

Uygulanış : Saçlarınızı yıkadığınızda elinize 1 kaşık kadar bitkisel şampuanı su ile çözün. Yaptığınız bu özü saç dipleriniz den uçlarına kadar masaj yaparak uygulayın. Bu kürü saçlarınıza uyguladıktan sonra 5 dakika saçlarınızda bekletin. 5 dakikanın ardından saçlarınızı su ile durulayın.

Kendinize biraz zaman tanıdıktan sonra saçlarınızın uzadığını fark edeceksiniz.

 

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Ağız Kokusu için Bitkisel Çözüm

Yağlı Saçlar için Ne Yapmalı