in

Hurmatat Hurma Özü 250 gr 10 TL

canli

 Geçmişten günümüze değin şifa kaynağı olarak bilinen ve çok sevilen hurma, oldukça yararlı ve şifalı bir meyvedir. Bir çok  özelliği bir arada toplarken, faydaları da saymakla bitmiyor. Bir çok hastalığa karşı koruma ve destek etkisi veren hurmanın özünü sizlere ulaştıran Hurmatat şu an için Hurma Özü ürününde indirim yaptı? Peki Hurma Özü nedir? Nasıl kullanmak gerekmektedir?
Hurma özü hurmanın tüm özelliklerini olduğu gibi taşıyan içinde kimyasal bulunmayan bir üründür. Bu ürün doğal olarak akabilen nadide hurmalardan üretiliyor. Tamamen hurma özünden elde ediliyor ve kesinlikle hiç bir kimyasal madde içermiyor. Doğal özü sayesinde hurma özünü şekerin kullanıldığı her yerde kullanabilirsiniz. ( Tatlılarda, çay ve kahvede) Sabah kahvaltısında aynı  pekmez gibi tüketebilirsiniz. Böylelikle gün içerisinde daha enerjik olursunuz ve kendinizi zinde hissetmenizin yanında daha geç acıkırsınız. Üstelik tadı da çok lezzetlidir. Çocuklarda ve gençlerde sabah kahvaltısında bir bardak süte yemek kaşığı kadar hurma özü ilave edildiğinde çocukların zihinlerinin açılmasını ve daha kolay öğrenmesini sağlar, gelişim çağındaki gençlerde ise büyüme hormonu salgılanmasına yardımcı etki sağlar. Hurma özü bedensel ve zihinsel gelişime katkı sağlamaktadır.

Daha önce söylediğimiz gibi hurma özünün faydaları saymakla bitmez.  Stres ve bitkinlik hallerinde oldukça etkilidir. Kişileri stresten ve yorgunluktan korumaktadır, stres ile savaşta çok güzel bir yardımcıdır.  Antioksidan özelliği sayesinde vücudu serbest radikallere karşı korumaktadır. Bu nedenle kanser ve kalp hastalıklarına karşı da koruyucu bir etkisi olmaktadır. Hamile kadınların hamilelik döneminin daha rahat geçmesine yardımcı olduğu gibi, bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar, annenin sütünü arttırır. Yaşlılara enerji verir ve sindirim problemlerinde yardımcı olur.
Hurmatat hurma özünü pekmez gibi kullanabileceğiniz gibi şerbet yaparak da kullanabilirsiniz. Tatlılarda şeker yerine kullanılabilir, vitamin ve mineral deposudur. Bu nedenle de sürekli tüketilmesi kişilerin daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır. İlave şeker ya da katkı maddesi içermediği gibi, vitamin değerini yitirmemesi için de kaynatılmamıştır.
Siz de Hurmatat hurma özünün mucizesinden yararlanmak için hemen şimdi 7/24 sipariş hattını arayarak, üstelik indirimli fiyattan Hurmatat hurma özünü sipariş verebilirsiniz!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Kalça Sıkılaştırma

Dengeli Beslenme Önerileri